Ziemas sezonas noslēgums!

Šodien Koknesē, noslēdzās ziemas taku skriešanas seriāla “Noskrien ziemu” sezona. Vēl pēdējā posmā visiem bija iespēja cīnīties par individuālā kopvērtējuma dārgajiem punktiem, kā arī komandas kopvērtējuma punktiem.

11:00 starts tika dots “Tautas distances” un “Sporta distances” skrējējiem, starp kuriem arī septiņi tērauda pārstāvji.

Viena apļa jeb Suunto tautas distance šoreiz bija 10.250 km gara.

Dāmu konkurencē 2.vieta kopvērtējumā un 1.vieta vecuma grupā Dacei Almanei (42:04), bet Sanitai Laicānei (48:21)godam izcīnīta 2.vieta vecuma grupā.

Vīru konkurencē Jānim Mūrniekam 8.vieta vecuma grupā (38:48), bet Valdim Aņikejevam 9.vieta vecuma grupā (39:34).

Divu apļu jeb SIS sporta distance bija 20.500 km gara.

Dāmu konkurencē 4.vieta kopvērtējumā un 3.vieta vecuma grupā Florencei Weiss (1:33:53).

Vīru konkurencē TOP 3 kopvērtējumā spēja ielauzties John Volkenandt (1:18:45), kurš vecuma grupā ieņēma 1.vietu, bet Aldis Bušs vecuma grupā ieņēma 25.vietu (1:40:47).

Divu apļu distanci veica arī Mūsu brīnišķīgās nūjotājas:

• Santa Suta – Zute distancē pavadīja 2:30:28 un bija ātrākā dāmu konkurencē
  • Iveta Radiņa – Liepkaula distancē pavadīja 2:43:08 un ieņēma 12.vietu

Noslēdzoties seriālam, tika sveikti arī sezonas kopvērtējuma labākie un ātrākie skrējēji, kā arī labākās komandas.

Komandu kopvērtējumā SK Tērauds/Suunto komanda šogad ieņēma 4.vietu.

• John Volkenandt – “SIS sporta distancē” izcīnīja 6.vietu kopvērtējumā un 2.vietu vecuma grupā.
  • Aldis Bušs – “Suunto tautas distancē” ierindojās 22.vieta kopvērtējumā un 11.vieta vecuma grupā.

Paldies Suunto Latvija par sadarbību, paldies Noskrien ziemu komandai par iespēju ziemas mēnešos piedalīties lieliskās sacensībās.