Rimi Rīgas Maratons 2023

 

Ilgi gaidītie, vieni no lielākajiem, Latvijas skriešanas svētkiem nu ir noslēgušies. Arī Tēraudieši ir gana labi Sevi pierādījuši dažādās distancēs. Kārtējo reizi varam lepoties ar kluba biedriem, kuri ziemas sezonā ir cītīgi trenējušies, lai sākoties sacensību sezonai var būt vieni no ātrākajiem jebkurā distancē.

Read more

Nedēļas nogale Tēraudiešiem jaunām uzvarām un lieliskiem skrējieniem bagāta

Sestdien, pie Āraišu dzirnavām Latvijas skrējēji cīnījās par 2022.gada sezonas Latvijas čempionāta medaļām un tituliem. Vīriešu konkurencē 8km distancē 4.vietu izcīnīja Jānis Mūrnieks, kurš distanci veica 29 minūtēs un 13 sekundēs. Turpinot krosu skrējienus šodien Mežaparkā norisinājās biedrības “Piedzīvojumu sacensību apvienība” rīkotais patriotiskais taku un tematisko šķēršļu skrējiens “Lāčplēšu kross”, kur uzvaru Bruņinieku distancē (12km) izcīnīja Tēraudietis Arnis Ozoliņš distanci veicot 49 minūtēs un 22 sekundēs, bet Aigars Feteris izcīnīja 5.vietu distanci veicot 53 minūtēs un 28 sekundēs.

Nedēļas nogali Tēraudieši noslēdza ar lielisku kopskrējienu pie Sanitas, paldies Sanitai par kopskrējienu un trases organizēšanu un paldies Tēraudiešiem par kopā būšanu. Tiekamies jaunos skrējienos!

“Skrien Latvija” 10.sezonas kopvērtējums

 

Šosejas skrējienu seriāla ” Skrien Latvija” 10.jubilejas sezona noslēgusies. Kāda tā bija Tēraudiešiem?

Notikumiem, pozitīvām emocijām un jauniem rekordiem bagāta.

Finišējot Ventspils maratonā,  tika saskaitīti arī visas sezonas kopvērtējuma punkti un sveikti paši ātrākie skrējēji, starp kuriem arī gana daudz Mūsu kluba sportisti.

Read more

Ventspils maratons

Ventspils maratons – noslēdzošais sezonas posms šosejas skrējienu seriālam “Skrien Latvija“. Ventspilī tika uzlaboti un arī iegūti trūkstošie punkti individuālajiem kopvērtējumiem kā arī komandu kopvērtējumam.

Read more

Personīgie rekordi Saldū un Tallinā

Straujiem soļiem tuvojas sezonas noslēgums, bet vēl pāris sacensības ir palikušas, kurās Savu spēku un ātrumu pierāda Mūsu kluba sportisti.

Read more

Tēraudieši lieliski startē 17. Kuldīgas pusmaratonā

Šodien Kuldīgā norisinājās jau 17. Kuldīgas pusmaratons. Sacensību trase, kā ierasts, veda cauri skaistajai Kuldīgas vecpilsētai un pāri senajam ķieģeļu tiltam.

Read more

Liepājas Mūzikas pusmaratons

Šodien Liepājā norisinājās “Liepājas Mūzikas pusmaratons”, kurš bija kārtējais “Skrien Latvija” posms.

Lai arī Liepājas posms ir gana tālu, tomēr vēju pilsētas ielas devās izskriet prāvs bariņš Tēraudiešu.

Read more

Ieva Moļņika

Sestdienas rīts ir kā radīts, lai Mēs turpinātu iepazīstināt ar Mūsu kluba lieliskajiem sportistiem. Šodien kārta IEVAI Moļņikai!

Read more

Lauris Lapsa

Sveiciens trešdienā. Šodien turpinām iepazīstināt ar Mūsu lieliskajiem kluba dalībniekiem. Šodien kārta LAURIM Lapsam.

Read more

Anastasija Domņina

Sveiciens šajā skaistajā pirmdienas rītā. Pēc ilgāka pārtraukuma Mēs turpinām iepazīstināt ar Mūsu lieliskajiem kluba dalībniekiem. Šodien kārta ANASTASIJA Domņinai.

Read more