“Skrien Latvija” 10.sezonas kopvērtējums

 

Šosejas skrējienu seriāla ” Skrien Latvija” 10.jubilejas sezona noslēgusies. Kāda tā bija Tēraudiešiem?

Notikumiem, pozitīvām emocijām un jauniem rekordiem bagāta.

Finišējot Ventspils maratonā,  tika saskaitīti arī visas sezonas kopvērtējuma punkti un sveikti paši ātrākie skrējēji, starp kuriem arī gana daudz Mūsu kluba sportisti.

Lasīt vairāk

Ventspils maratons

Ventspils maratons – noslēdzošais sezonas posms šosejas skrējienu seriālam “Skrien Latvija“. Ventspilī tika uzlaboti un arī iegūti trūkstošie punkti individuālajiem kopvērtējumiem kā arī komandu kopvērtējumam.

Lasīt vairāk

Personīgie rekordi Saldū un Tallinā

Straujiem soļiem tuvojas sezonas noslēgums, bet vēl pāris sacensības ir palikušas, kurās Savu spēku un ātrumu pierāda Mūsu kluba sportisti.

Lasīt vairāk

Tēraudieši lieliski startē 17. Kuldīgas pusmaratonā

Šodien Kuldīgā norisinājās jau 17. Kuldīgas pusmaratons. Sacensību trase, kā ierasts, veda cauri skaistajai Kuldīgas vecpilsētai un pāri senajam ķieģeļu tiltam.

Lasīt vairāk

Liepājas Mūzikas pusmaratons

Šodien Liepājā norisinājās “Liepājas Mūzikas pusmaratons”, kurš bija kārtējais “Skrien Latvija” posms.

Lai arī Liepājas posms ir gana tālu, tomēr vēju pilsētas ielas devās izskriet prāvs bariņš Tēraudiešu.

Lasīt vairāk

Ieva Moļņika

Sestdienas rīts ir kā radīts, lai Mēs turpinātu iepazīstināt ar Mūsu kluba lieliskajiem sportistiem. Šodien kārta IEVAI Moļņikai!

Lasīt vairāk

Lauris Lapsa

Sveiciens trešdienā. Šodien turpinām iepazīstināt ar Mūsu lieliskajiem kluba dalībniekiem. Šodien kārta LAURIM Lapsam.

Lasīt vairāk

Anastasija Domņina

Sveiciens šajā skaistajā pirmdienas rītā. Pēc ilgāka pārtraukuma Mēs turpinām iepazīstināt ar Mūsu lieliskajiem kluba dalībniekiem. Šodien kārta ANASTASIJA Domņinai.

Lasīt vairāk

Siguldas pusmaratons

Siguldas pusmaratons parasti asociējas ar krāsainām lapām kokos un skriešanai labvēlīgiem laikapstākļiem. Šogad “Skrien Latvija” Siguldas posms notika pašā lielākajā vasaras tveicē.

Lieliska diena, lai varētu braukt uz pludmali atpūsties, jo termometra stabiņš radīja +30 un pie debesīm spoži spīdēja saule.

Lasīt vairāk

8.Ezerkauliņu Salaspils pilsētas pusmaratons 2022

Šodien saulainos laika apstākļos Salaspilī norisinājās 8.Ezerkauliņu Salaspils pilsētas pusmaratons 2022, kur startēja vairāki Tēraudieši un sasniedza lieliskus rezultātus!

Lasīt vairāk