Tēraudieši izaicina uz ātriem skrējieniem Mežaparka trasē

25.aprilī, Mežaparka trasē Tēraudieši izaicināja uz ātriem skrējieniem visus sportot gribētājus, lai katrs individuāli skrietu un dalītos ar savu rezultātu sociālajās platformās, tādā veidā turpināt uzturēt sportiskās aktivitātes un nezaudētu sacensību un cīņas garšu.

Nemainīgi līderi mums ir 5km skrējienā, tāpat kā Biķerniekos arī Mežaparka trasē nepārspēta sieviešu konkurencē bija Dace Almane 18:41 un vīriešu konkurencē nepārspēts bija Arvis Grencbergs 18:06, abi sportisti saglabā līdera pozīcijas pirms trešā posma un cīnās par uzvaru kopvērtējumā. Jāpiemin, ka lielisks virtuālais skrējiens padevās Tēraudietim John Volkenandt, kurš Vācijā 5km distanci veica 15:48, bet šoreiz Johns neiet ieskaitē, jo skrējis ir citā trasē kā arī lielisks skrējiens stadionā padevās Emīlam Brokam, kurš 5km distanci veica 20:03

Normunds Upenieks 19:35

Jānis Kapustāns 19:51

Evita Grencberga 20:19

Krišjānis Kristaps Kapustāns 20:35

Sandijs Jercums 20:57 (Neskrēja Mežaparka trasē)

Dāvids Ērenpreiss 21:33

Ilze Rēdere 23:38

Ilona Zariņa 29:47

Inese Ozola 30:59

Laura Vancāne 37:26

10km skrējienā vajadzēja veikt divus Mežaparka apļus, šajā distancē dāmu konkurencē uzvaru izcīnīja Sanita Laicāne 43:56. Vīriešu konkurencē ātrakais bija Mihails Golubevs 36:59 , kā arī lielisks skrējiens padevās Mārim Meļķim 40:08

Paldies visiem skrējējiem, kuri skrēja un sasniedza lieliskus rezultātus un tiekamies jau nākošajā trešajā Tērauds izaicina posmā, kurš norisināsies maijā. Sekojam līdzi Tēraudiešiem sociālajos portālos un uzzini jaunumus pirmais.

Lai visiem sportiska svētdiena un izdevusies jaunā darba nedēļa.

Tiekamies skrienot

 

Tēraudieši virtuāli sāk jauno skriešanas sezonu ar izciliem rezultātiem

11.aprilī Liepājā tika plānots dot startu jaunajai skriešanas sezonai un atklāt desmito Skien Latvija seriālu, kurā pulcējas liels skaits skrējēji un sporta entuziasti. Diemžēl, šī brīža situācija pasaulē to neļauj, bet tas nenozīmē, ka nav iespēju skriet un sasniegt lieliskus rezultātus. Šoreiz nebūs cīņa plecu pie pleca, bet gan individuāli katrs cīnās ar sevi un salīdzina savus rezultātus virtuāli.

Tāpēc šo sestdien, kad bija paredzēts viens no pirmajiem posmiem Tēraudieši izaicināja visus uz ātriem skrējieniem Biķernieku trasē, kur varēja startēt ( aptuveni 5,5km , 11km un 22km distancēs).

Šoreiz vislielākā piekrišana skriet bija vienu Biķernieka lielo apli, kurš ir aptuveni 5,5km garš un vīriešu konkrencē uzvarēja Arvis Grencbergs (19:18), šo pašu distanci tikai citās trasēs skrēja:

Krists Siņicins 15:01 (jāatzīmēm ka Krists veica precīzu 5km skrējienu)

Kārlis Ansons 21:33

Valerijs Bairaševskis 22:47

Kārlis Liepkauls 23:88

Sieviešu konkurecē lielākā daļa Tēraudietes skrēja vienādos apstākļos, tas nozīmē Biķernieku trases lielo apli, šeit izteikta līdere bija atrākā Tēraudiete Dace Almane 19:48

Santa Matule 20:55

Evita Grencberga 21:19

Sanita Laicāne 22:58

Ilze Rēdere 26:20

Julija Buinova 23:55 (neskrēja trasē)

Laura Vancāne 53:22 (neskrēja trasē)

Image may contain: one or more people, shoes, sky, basketball court and outdoor

Šoreiz divus Biķernieku trases apļus veica trīs Tēraudieši.

Ātrākais bija John Volkenandt 36:00, otrajā vietā Valdis Aņikejevs 36:39 un trešajā vietā Māris Meļķis 45:03

Image may contain: Valdis Aņikejevs, sky, shoes, tree and outdoor

Četrus Biķernieka apļus skrēja viens sacensību dalībnieks Armands Arins, kurš distanci veica pa 1:22:46. 

Atgādinam, ka rezultāti nav oficiāli, kā arī trase nav precīza vai sertificēta, bet tas neliedz izaicināt vienam otru uz ātriem skrējieniem un sajust sacensību garšu.

Tiekamies nākošajā “Tērauds izaicina” posmā, kurš notiks 25.aprilī un šoreiz skriesim Mežaparkā, katrs atsevišķi un ja satiekam kādu skrējēju, tad ievērojot 2m distanci.

Lai visiem priecīgas Lieldienas,

Sargāsim sevi un līdzcilvēkus, tāpēc SK”Tērauds” aicina paliec mājās, lai pavisam drīz varētu tikties trasē.

 

Ziemas sezonas noslēgums!

Šodien Koknesē, noslēdzās ziemas taku skriešanas seriāla “Noskrien ziemu” sezona. Vēl pēdējā posmā visiem bija iespēja cīnīties par individuālā kopvērtējuma dārgajiem punktiem, kā arī komandas kopvērtējuma punktiem.

Lasīt vairāk

Nedēļas nogalē Tēraudiešiem 6 medaļas

Noslēdzot februāra mēnesi un uzsākot marta mēnesi Tēraudieši ir parūpējušies par vairākiem personīgajiem rekordiem, Latvijas čempiona titulu un izcīnītām sešām medaļām.

Lasīt vairāk

Četri jauni personīgie rekordi un Tēraudiešu lieliskie starti nedēļas nogalē

16.februārī Spānijas pilsētā Barselona norisinājās Barselonas pusmaratons, kur teicami startēja Tēraudieši, sasniedzot jaunus personīgos rekordus. Teicams starts padevās Kristam Siņicinam, kurš distanci veica 01:09:34. Jaunu rekordu sasniedza arī SK”Tērauds” Treneris Jānis Razgalis 01:10:22, kā arī Jānim Mūrniekam izdevās labot savu rekordu par vairākām minūtēm 01:15:56. Dāmu konkurencē iepriecinoši startēja Gundega Vancāne, kura savu  rekordu laboja par vairāk kā piecām minūtēm, sasniedzot 01:28:18.

Paralēli Barselonas pusmaratonam šodien Kuldīgā norisinājās Noskrien Ziemu posms, kurā lieliski startēja Tēraudieši.

9km distnacē ātrākā dāmu konkurencē bija ātrākā Tēraudiete Dace Almane, kura distanci veica 32:16, kā arī teicams starts padevās Sanitai Laicānei, kura ar rezultātu 37:28 izcīnīja 2.vietu savā vecuma grupā. Vīru konkurencē 4.vietu izcīnīja Valdis Aņikejevs, kurš distanci veica 30:21 , šo pašu distanci veiksmīgi veica Aldis Bušs, kurš finišu sasniedza pēc 36:08

18km distancē veiksmīgi startēja John Volkenandt, kurš distanci veica 01:07:34 un izcīnīja 4.vietu. Dāmu konkurencē 18km nūjoja Iveta Radiņa – Liepkaula 02:05:31

Lieliskas ziņa šodien papildināja komandas vērtējums, kur  šodien Tērauds komanda izcīnīja 3.vietu kopvērtējumā.

Apsveicam ar jauniem rekordiem un lepojamies ar Tēraudiešu sasniegumiem

Lai visiem izdevusies jaunā skriešanas nedēļa un tiekamies trasē

Noskrien ziemu Limbažos

Lai arī no sniega un ziemas pagaidām Latvijā nav ne miņas un ne ziņas, tomēr sestdien Limbažos notika 3.posms ziemas skriešanas seriālam “Noskrien ziemu”.

Īpašs šis posms bija ar to, ka starts tika dots nelielā krēslā, bet finišs bija jau tumsā.

Lasīt vairāk

“Skrien Latvija” 2019.gada sezonas noslēgums

Ar startu Liepājā un finišu Siguldā noslēdzās Big Bank “Skrien Latvija” 9.skriešanas sezona. Vakar vakarā Siguldā tika sveikti un sumināti sezonas ātrākie un veiksmīgākie skrējēji gan individuāli, gan komandu kopvērtējumā.

Lasīt vairāk

Vecgada vakara skrējiens Barselonā


2019. gada pēdējā dienā un pat pēdējās gada stundās Tēraudieši startēja Cursa del Nassos – Barcelona 10 km skrējienā, labojot gan personīgos, gan kluba rekordus!

 

Lasīt vairāk

Tēraudieši veiksmīgi startē Spānijā

Ik gadu Spānijas pilsētā Lloret de Mar tieši pirms Ziemassvētkiem norisinās Cursa De Nadal sacensības, kur visi sacensību dalībnieki startē 5km distancē. Arī šogad kupls Tēraudiešu skaits startēja šajās sacensībās un sasniedza lieliskus rezultātus. Tuvu savam personīgajam rekordam pietuvojās Jānis Mūrnieks, kurš ar rezultātu 15:59 izcīnīja 2.vietu. Lielisks starts padevās Dacei Almanei, kura ar rezultātu 17:55 bija ātrākā dāmu konkurencē.

Arvis Grencbergs distanci veica tieši 18 minūtēs

Normunds Upenieks distanci veica 18:13 un sasniedza jaunu personīgo rekordu

Māris Meļķis distanci veica 18:40 un sasniedza jaunu personīgo rekordu

Evita Grencberga ar rezultātu 18:54 izcīnīja 2.vietu sieviešu konkurencē

Gundega Vancāne ar rezultātu 19:41 bija ātrākā savā vecuma grupā

Anete Upeniece distanci veica 21:56

Lepojamies ar Tēraudiešu rezultātiem, turpinam sekot līdzi Tēraudiešiem sociālajos tīklos, jo vecgada vakarā Tēraudieši startēs Barselonā 10km skrējienā!

Lai mierpilni Ziemassvētki

4.Līvenhofas skrējiens

Jau sesto gadu pēc kārtas Latvijas dzimšanas dienā Tēraudieši piedalās kādā svētku skrējienā! Pirmos četrus gadus skrējām sacensībās “Rembates aplis”, bet jau otro gadu braucam uz Līvāniem, lai piedalītos Līvenhofas skrējienā.

Lasīt vairāk