Ziemas sezona veiksmīgi aizvadīta

Vakar Saldū uzsākām šosejas skrējienu sezonu, bet šodien Garkalnē piedalījāmies noslēdzošajā posmā seriālam “Noskrien ziemu 2017”!

Jau otro gadu pēc kārtas piedalījāmies Saldū rīkotajos “Rozentāla skriešanas svētkos”. Šogad laika apstākļi, salīdzinot ar pagājušo gadu, bija daudz labvēlīgāki labam skrējienam un lieliskiem rezultātiem.

Pirmie uz starta līnijas stājās divu kilometru skrējēji.

Visātrāk 2 km distances finišu sasniedza Mūsu Mārtiņš Karlsons (6:07.2), bet Terēze Urbāne finišēja kā sestā, ieņemot ceturto vietu savā vecuma grupā (8:05.3).

Jau piecpadsmit minūtes vēlāk trasē devās 5 un 10 km skrējēji.

5 km distancē trešo vietu dāmu konkurencē, ar jaunu personīgo rekordu, izcīnīja Baiba Vekša (19:40.2), trešā vieta kungu konkurencē arī Mūsu Valdim Aņikejevam (16:38.5), bet pirmo vietu savā vecuma grupā izcīnīja Didzis Pētersons (22:46.2).

10 km distancē startēja Mūsu treneris Jānis Višķers, kurš atpaliekot tikai 16 sekundes no uzvarētāja ieņēma 2.vietu (31:11.4), bet 10 km distancē daiļo dzimumu pārstāvēja Renāte Kubliņa (56:26).

Šodien Garkalnē, noslēdzošajā ziemas skriešanas seriālā “Noskrien ziemu 2017”, sacensībās startēja tēraudieši, kuri kārtējo reizi kāpa uz goda pjedestāliem un tika apbalvoti arī par visa seriāla kopvērtējuma ieņemtajām godalgotajām vietām.

Šoreiz Suunto distance bija 10 km gara jeb viens aplis no 30 km garās SIS distances.

Suunto 10 km pieveica Baiba Vekša (45:09) un Suunto –S-1 vecuma grupā ierindojās 2.vietā, bet 3.vieta Viedai Lūsai (45:29). 10 km garo distanci pieveica arī Anastasija Čekriževa (1:05:55) un Edgars Zagorskis (48:46).

Trīs apļus jeb 30 km garo SIS distances finišu veiksmīgi sasniedza Aija Svikle (2:46:43) un Aldis Bušs (2:20:38).

“Noskrien ziemu 2017” kopvērtējumā Suunto distancē pati ātrākā bija Vieda Lūsa, bet trešā vieta Baibai Vekšai.

Ziemas sezona ir veiksmīgi aizvadīta, sasniedzot jaunus  personīgos rekordus un iegūstot daudz pozitīvu emociju.
Tiekamies jau nākamnedēļ Liepājā, kad piedalīsimies pirmajā no astoņiem “Skrien Latvija” posmiem.