Valsts Prezidenta balva vieglatlētikā 2024

Nedēļas nogalē Valmierā norisināsies 30. Valsts Prezidenta balvas izcīņas sacensības.

Kā jau ierasts katru gadu Prezidenta balvas sacensībās piedalās arī Mūsu kluba sportisti, kuri sasniedzot sezonas vienus no labākajiem rezultātiem ir godam nopelnījuši vietu Latvijas izlases sastāvā. Katrā disciplīnā komandas sastāvā ir divi labākie sportisti.

Liels prieks un lepnums, ka šogad izlases sastāvā ir trīs Tēraudieši.

  • 5000 metru distancē startēs Lauris Lapsa, kurš šogad uzstādīja jaunu personīgo rekordu 14:49.25. Latvijā šogad šis ir trešais labākais rezultāts.

“Prieks un gandarījums, ka treniņos ieguldītais darbs ir rezultējies ar iespēju būt Latvijas izlases sastāvā Prezidenta balvas izcīņā. Mans sacensību mērķis ir gūt maksimāli daudz punktus komandu ieskaitei un izlikt visus 100% uz celiņa.” 

  • 3000 metru šķēršļu skrējienā skries Edgars Šumskis. Edgars jau vairākas sezonas ir līderis šai distancē, šogad ir skrējis 8:56.06.

” Vienmēr prieks un lepnums pārstāvēt Latviju. Šogad kā vienmēr mēģināšu darīt visu, lai nestu komandai pēc iespējas vairāk punktu.”

  • 5000 metru distancē startēs Marta Luize Pētersone. Tikko Marta kļuva par Latvijas čempioni šajā distancē, uzlabojot savu personīgo rekordu par pus minūti, rezultāts 17:42.51, kas ir otrs labākais rezutāts šogad Latvijā.

” Priecāšos svētdien skriet savā mājās stadionā un pārstāvēt savu valsti esot daļai no Latvijas izlases 🇱🇻”.

Turēsim īkšķus par Latvijas izlases sportistiem, bet jo īpaši par Tēraudiešiem.