Valmieras maratons 2019

Vējš, lietus un aukstums šodien neatturēja no skriešanas svētkiem visus “Valmieras maratons” 2019 dalībniekus.

Jau agri no paša rīta, lietū un spēcīgās vēja brāzmās, starts tika dots maratona un pusmaratona distances skrējējiem.

Šoreiz neierasti daudz Tēraudieši devās pusmaratona distancē, kurā tika noskaidroti arī Latvijas čempioni.

Par Latvijas vicečempionu kļuva Edgars Šumskis (1:09:16), bet bronzas medaļu izcīnīja Jevgēnijs Turkins (1:12:30).

5.vietu kopvērtējumā un 4. vietu vecuma grupā izcīnīja John Volkenandt (1:14:32), 11.vieta kopvērtējumā Mihailam Golubevam (1:18:04).

Sezonas labākais rezultāts un 1.vieta vecuma grupā Normundam Upeniekam (1:25:13), bet Vitalijs Čibisovs finišēja pēc 1:27:53.

Laikapstākļiem tikai pasliktinoties, pulksten 12:00 starts tika dots 6 km un 12 km skrējējiem.

6 kilometru distancē ātrākais vīru konkurencē bija Mūsu treneris Jānis Razgalis (18:12), TOP6 noslēdza Arnis Ozoliņš (19:15), vēl šo distanci skrēja:

• Kristiāns Upenieks– 7.vieta kopvērtējumā, 1.vieta vecuma grupā, rezultāts 19:37
  • Raimonds Šteins – rezultāts 23:12
  • Krišjānis Kristaps Kapustāns– 7.vieta vecuma grupā, rezultāts 24:34

Dāmu konkurencē 2.vietu izcīnīja Dace Almane (21:42), bet TOP 6 noslēdza Gundega Vancāne ar rezultātu 23:21.

Vēl šo distanci skrēja:

• Ilze Rēdere– 8.vieta vecuma grupā, rezultāts 26:19
  • Anete Upeniece– 3.vieta vecuma grupā, rezultāts 26:53
  • Agnese Zīmele– 15.vieta vecuma grupā, rezultāts 28:52
  • Iveta Radiņa- Liepkaula- rezultāts 33:39

Divu apļu jeb 12 kilometru distancē vīru konkurencē 2.vieta Kristam Siņicinam (39:44),bet  3.vieta Jānim Mūrniekam.

Vēl lieliskus rezultātus uzrādīja:

• Māris Meļķis– 6.vieta vecuma grupā, rezultāts 46:45
  • Jānis Kapustāns– 4.vieta vecuma grupā, rezultāts 49:13
  • Kārlis Liepkauls– 7.vieta vecuma grupā, rezultāts 50:27

Dāmu konkurencē 2.ātrāko laiku uzrādīja Evita Grencberga (46:52), bet 7.vietu kopvērtējumā izcīnīja Sanita Laicāne (51:37).

Lielisks sasniegums izdevās komandu konkurencē, kur visas trīs komandas izcīnīja vietas TOP 6!

• 2.vieta SK TĒRAUDS/NIKE
  • 4.vieta SK TĒRAUDS-1
  • 6.vieta SK TĒRAUDS-2

Sezona vēl nav galā, rudens skrējieni vēl tikai priekšā. Jau nākamo nedēļ skriesim Mežaparkā We Run Riga 2019 sacensībās.