SK Tērauds ziemas sacensību sezonu noslēdz ar labākajiem rezultātiem Baltijā, Latvijas un Baltijas čempionu Tituliem!

Noslēdzoties Latvijas čempionātiem visās vecuma grupās arī Tēraudiešu ziemas sezona ir noslēgusies.

Kluba treneri Jānis Razgalis un Edgars Šumskis uzrādija augstvērtīgus rezultātus 3000 metru distancē, abi rezultāti ir labākie arī Baltijā un visu laiku 7. un 8. labākais rezultāts telpās.

• Jānis Razgalis 8:09.57
  • Edgars Šumskis 8:10.16 – Edgars kļuva arī par Latvijas čempionu šai distancē

Lauris Lapsa šosezon uzstādīja divus PB:

• 3000 metru distancē, rezultāts 8:38.34 un arī Latvijas vicečempiona gods
  • 1500 metru distancē, rezultāts 3:51.76, sezonas vicelīderis Latvijā

Marta Luize Pētersone U-18 vecuma grupā uzrādija vienus no labākajiem rezultātiem :

• 800 metru distance, rezultāts 2:16.71, vice līdere šajā distancē
  • 1500 metru distance, rezultāts 4:42.19, arī šajā distancē Martai otrs labākais rezultāts
  • 3000 metru distance, rezultāts 10:08.41, pārliecinoši labākā Latvijā vecuma grupā un trešais rezultāts starp pieaugušajiem

Marta izcīnīja divas uzvaras Latvijas čempionātā U-18 vecuma grupā (1500 m un 3000 m distancēs) un izcīnīja uzvaru Baltijas komandu čempionātā 3000 metru distancē.

Elīza Karsuma, Latvijas čempionātā U-14 vecuma grupā, izcīnīja augsto 4.vietu 51 dalībnieču konkurencē, rezultāts 8.35. Tikai 1 sekundes simtdaļa Elīzai pietrūka līdz bronzas medaļai.

Lepojamies ar Mūsu sportistu sasniegumiem un ar nepacietību gaidām vasaras sezonu.