Tēraudieši sasniedz lieliskus rezultātus Kuldīgas pusmaratonā

Vakar Kuldīga skrējējus uzņēma jau 14.reizi un tieši Kuldīga var lepoties ar Latvijas pilsētu pusmaratonu un seriāla “Skrien Latvija” pamatlicējas godu. Pateicīgos laikapstākļos skrējēji varēja baudīt skaistās Kuldīgas ielas un sasniegt labus rezultātus. Precīzi pulkstens 17:00 starts tika dots 5km skrējējiem. Nepārspēts bija Mūsu Treneris Jānis Razgalis, kurš distanci veica sešpadsmit minūtēs un vienpadsmit sekundēs, kā trešais finišu sasniedza Arnis Ozoliņš 16:40.

Iveta Radiņa-Liepkaula 29:07

Stundu vēlāk pulkstens 18:00 stats tika dots pusmaratonistiem un 10km skrējējiem. Izcila debija Skrien Latvija posmos un uzvaru 10km distancē izcīnīja Tēraudietis Edgars Šumskis 33:40.

Sanita Laicāne 44:16

Pusmaratona distanci plecu pie pleca visu distanci skrēja Mūsu Treneris Jānis Višķers un Dmitrijs Serjogins, šoreiz uzvaru izcīnīja Jānis ar rezultātu 1:07:31.

Mihails Golubevs 1:19:39

Normunds Upenieks 1:28:24

Iepriecinoši startēja Tērauds/Nike komanda, kura izcīnīja uzvaru komandas kopvērtējumā un Tērauds 1 izcnīja 5.vietu.

Lepojamies ar Tēraudiešu startiem un tiekamies Valmierā, kur notiks Skrien Latvija septītais posms, kā arī sekojam līdzi citiem Tēraudiešu startiem Latvijā un ārpus Latvijas robežām.