Tēraudiešu starti nedēļas nogalē

Vakar 29.aprilī Lietuvā norisinājās Baltijas kauss Baseina triatlonā, kur startēja Tēraudietis Arvis Grencbergs. Arvis izcīnīja 8.vietu EM elites vīriešu grupā ar rezultātu 1:08:34 (750m jāpeld + 20km velo + 5km skriešana).

Šodien Daugavpilī pirmo reizi norisinājās BigBank Skrien Latvija posms. Uz Daugavpili devās kupls skaits Tēraudieši, kuri cīnījās par uzvarām un jauniem rekordiem.

Kā pirmie 10:00 no rīta uz startu devās 5,5km distances skrējēji un nūjotāji. Iepriecinoši startēja SK Tērauds Treneris Jānis Razgalis, kurš ar rezultātu 16:52, izcīnīja otro vietu.

Sandra Vancāne 34:02

Stundu vēlāk 11:00 uz starta līnijas devās pusmaratonisti un 10,5 km skrējēji. Šoreiz divreiz īsākā distancē kā ierasts startēja Jevgēnijs Turkins, kurš izcīnīja uzvaru 10,5 garajā distancē ar rezultātu 34:04.

Raitis Kraslovskis 36:47

Valdis Aņikejevs 36:56

Oskars Stāmers 38:39

Aldis Bušs 43:28

Santa Suta-Zute 43:48

Vieda Lūsa 44:38

Sanita Laicāne 45:53

Valerijs Bairaševskis 54:11