Tēraudiešu starti nedēļas nogalē

Vakar norisinājās 31. Rimi Rīgas maratons, kur pie Brīvības pieminekļa startēja maratona, pusmaratona, 10 km un 5,5 km skrējēji. Šogad starta laiks bija iedalīts trijās daļās “Zaļais starts” pulcēja uz kopīgu startu vakcinētajiem un Covid pārslimojušajiem dalībniekiem ar derīgu ES digitālo sertifikātu. “Dzeltenajā startā” izkliedēti un ar individuālu starta laiku startēja dalībnieki ar sertifikātu par negatīvu Covid-19 testu. Savukārt “virtuālais starts” bija paredzēts tiem dalībniekiem, kuri nevēlas startēt klātienē vai veikt testu. Neskatoties uz ierobežojumiem Tēraudieši spēja izcīnīt uzvaras un sasniegt jaunus personīgos rekordus.

Teicami startēja pusmaratona skējēji, kur ātrāko laiku sasniedza Jānis Višķers 1:07:10, bet Rimi Rīgas maratona uzvaru izcīnīja Jevgenijs Turkins ar rezultātu 1:10:43, bet trešo vietu ar rezultātu 1:12:36 izcīnīja John Volkenandt

Arnis Ozoliņš sasniedza jaunu personīgo rekordu 1:13:28

Normunds Upenieks 1:28:00

No description available. No description available. No description available. No description available.

Vēlāk uz startu devās 5,5 km skrējēji, kur teicami startēja Tēraudieši un izcīnīja vairākas uzvaras. Aigars Feteris bija nepārspējams un ar lielu pārliecību ieskrēja kā uzvarētājs ar rezultātu 17:38, kā arī mūs patīkami iepriecināja Anete Upeniece, kura finišu taisnē ieskrēja kā līdere un izcīnīja uzvaru 5,5km distancē sieviešu konkurencē ar rezultātu 23:43

Prieks un lepnums par mūsu 5,5km skrējējiem, jo Krišjānim-Kristapam Kapustānam izdevās sasniegt jaunu personīgo rekordu 20:58, kā arī jaunu rekordu izdevās sasniegt Jānim Kapustānam 21:42

No description available. No description available.

Paralēli Rimi Rīgas maratonam Cēsīs startēja SK”Tērauds” Treneris Jānis Razgalis, kurš 800m izcīnīja pārliecinošu uzvaru un sasniedza jaunu sezonas labāko rezultātu 1:53:13

Prieks un lepnuma par Teraudiešu sniegumu nedēļas nogalē, kā arī paldies par emocijām, kuras Jūs sniedzāt. Latvijas lielākie skriešanas svētki aizvadīti, bet tas nenozīmē, ka sezona ir beigusies, jo sezona turpinās un tiekamies jaunās sacensībās, jaunos piedzīvojumos un jaunās uzvarās