Tēraudiešu starti nedēļas nogalē

Šodien vasarīgajos laikapstākļos Salaspilī norisinājās Ezerkauliņu Salaspils pilsētas pusmaratons, kur ar lieliskiem rezultātiem startēja vairāki Tēraudieši.

Pusmaratona distancē otro vietu izcīnīja SK”Tērauds” Treneris Jānis Višķers, kurš distanci veica 01:08:47, kā arī šajā distancē startēja jaunais kluba biedrs no Vācijas John Volkenandt, kurš pusmaratona distanci veica 01:28:40.

10,55km garajā distancē lieliski startēja Tēraudiete Evita Danenberga, kura ar rezultātu 43:57 izcīnīja 2.vietu kopvērtējumā un bija ātrākā savā vecuma grupā.

Lielāks Tēraudiešu pulks startēja 5,27km distancē, ātrākais Tēraudietis bija Jānis Mūrnieks, kurš ar rezultātu 00:18:31 izcīnīja otro vietu kopvērtējumā.

Arvis Grencbergs 18:56

Mihails Golubevs 19:08

Gvido Kalniņš 19:38

Raimonds Šteins 21:06

Valerijs Bairaševskis 21:30

Paralēli Ezerkauliņu Salaspils pilsētas pusmaratonam Šveices pilsētā Ženēvā lieliski startēja divi Tēraudieši, kuri piedalījās “Ecotrail Geneve” sacensībās. Abi Tēraudieši startēja 18km garajā distancē Tēraudietis Kārlis Liepkauls izcīnīja 13.vietu kopvērtējumā, bet Iveta Radiņa – Liepkaula  bija nepārspējama nūjošanā un svinēja uzvaru.

Lepojamies ar Tēraudiešu startiem un novēlam aktīvu nedeļas nogali.

Tiekamies pēc divām nedēļām Ventspilī, kur 16.jūnijā norisināsies Ventspils Piedzīvojumu parka maratons.