Tēraudiešu starti Latvijas čempionātā un Noskrien Ziemu posmā

16. un 17.februārī Kuldīgas vieglatlētikas manēžā notika Latvijas čempionāts telpās. Sacensībās piedalījās vairāki Tēraudieši, kuri sasniedza jaunus rekordus.

Pirmajā sacensību dienā uz starta 1500m distancē devās divi Tēraudieši. Lielisks starts padevās Arnim Oziliņam, kurš ar rezultātu 4:03.79 izcīnīja bronzas godalgu. Teicams starts un jaunu personīgo rekordu sasniedza Jānis Mūrnieks 4:19.07.

Image may contain: Dmitrijs Serjogins, Ugis Jocis and Arnis Ozoliņš, people smiling, people standing

Otrajā sacensību dienā uz starta 800m distancē devās SK”Tērauds” Treneris Jānis Razgalis, kurš ar rezultātu 1:54.34 izcīnīja 2.vietu, šajā pašā distancē 5.vietu sieviešu konkurencē izcīnīja Tēraudiete Gundega Vancāne sasniedzot jaunu personīgo rekordu 2:23.02. Vēl divus Tēraudiešus varēja vērot 3000m distancē, kur Krists Siņicins ar rezultātu 9:04.31 izcīnīja 5.vietu un Arnis Ozoliņš ar rezultātu 9:11.69 izcīnīja 6.vietu

Paralēli Latvijas čempionātam vieglatlētikā Zaubē norisinājās ceturtais Noskrien Ziemu posms, kur startēja kupls pulks Tēraudiešu un izcīnīja uzvaras.

Tautas distancē Sieviešu konkurencē (8.90km) nepārspēta bija Teraudiete Evita Grencberga ar rezultātu 35:41. Otro vietu vecuma grupā ar rezultātu 41:06 izcīnīja Sanita Laicāne

Tautas distancē Vīriešu konkurencē 2.vietu savā vecuma grupā izcīnīja Jānis Mūrnieks ar rezultātu 30:43. Piekto vietu savā vecuma grupā izcīnīja Arvis Grencbergs ar rezultātu 33:16.

Sporta distancē Vīriešu konkurencē otro vietu savā vecuma grupā izcīnīja Jhon Volkenandt ar rezultātu 1:05.37. Ceturto vietu savā vecuma grupā izcīnīja Valdis Aņikejevs ar rezultātu 1:07.58

Apsveicam Tēraudiešus ar lieliskiem panākumiem un jauniem personīgajiem rekordiem.

Tiekamies 10.martā Jaunolainē, kur norisināsies Noskrien Ziemu noslēdzošais posms, kā arī sekojam līdzi Tēraudiešu aktivitātēm instgram kontā un facebook lapā.