Tēraudiešu starti BigBank Skrien Latvija noslēdzošajā posmā Siguldā

13.oktobrī skaistajā Latvijas pilsētā Siguldā skriešanas draugi varēja baudīt skaisto rudeni, jo vakar norisinājās skriešanas seriāla BigBank Skrien Latvija 2018 sezonas noslēdzošais posms, kur startēja vairāki Tēraudieši.

Šoreiz trasē vienlaicīgi devās visi skrējēji 5km,10km un pusmaratonisti. 5km distancē lieliski startēja SK Tērauds Treneris Jānis Razgalis, kurš ne tikai izcīnīja uzvaru šajā posmā ar rezultātu 15:54, bet kļuva par sezonas kopvērtējuma uzvarētāju 5km distancē. Šajā distancē startēja vēl divi Tēraudieši:

Arnis Ozoliņš 16:54

Krišjānis-Kristaps Kapustāns 22:42

10km distancē jaunu personīgo rekordu sasniedza Krists Siņicins, kurš ar rezultātu 34:55  izcīnīja 3.vietu. Šajā distancē vēl startēja vairāki Tēraudieši:

Ilze Rēdere 50:01

Interesanti notikumi un spraiga cīņa bija pusmaratona distancē, kur SK Tērauds Treneris Jānis Višķers tikai nedaudz piekāpās saviem konkurentiem un izcīnīja 3.vietu netikai Siguldā, bet arī sezonas kopvērtējumā Jānis ierindojās trešajā vietā. Teicams skrējiens padevās Jevgēnijam Turkinam, kurš sasniedza jaunu personīgo rekordu 1:09:43 izcīnīja 5.vietu. Sekojoši Tēraudiešu rezuktāti pusmaratona distancē:

Valerijs Bairaševskis 1:33:35

Kā arī šoreiz pusmaratona distancē varēja sekot līdzi ātrākajai Tēraudietei Gundegai Vancānei, kura šoriez startēja pusmaratona distancē un sasniedza jaunu personīgo rekordu 1:34:30

Šosezon lieliski startēja un spēja sevi pierādīt SK Tērauds/Nike komanda, kura sevi pierādīt netikai Siguldā izcīnot uzvaru komandas vērtējumā, bet izcīnīja komandu uzvaru sezonas kopvērtējumā.

Liels paldies ikvienam Tēraudietim par lielisko skriešanas sezonu un cīņas sparu visas sezonas garumā, bet noslēdzoties BigBank Skrien Latvija seriālam nenozīmē, ka Tēraudieši beidz savu skriešanas sezonu. Citi sāk gatavoties jaunajai sezonai, citi turpina skriet un startēt sacensībās, tāpēc sekojam līdzi Tēraudiešu startiem, jo sezona vēl nav beigusies.

Veiksmīgu jauno darba nedēļu un tiekamies trasē!