Tēraudiešiem sacensībām bagāta nedēļas nogale!

Šī nedēļa SK Tērauds bija sacensībām bagāta, jo Tēraudieši sacentās stadiona disciplīnās, triatlonā kā arī šosejas skriešanas sacensībās.

13.-18.jūnijam Jelgavā norisinājās Pasaules strādājošo un amatieru sporta spēles, kurās startēja SK Tērauds Treneris Jānis Razgalis un Raitis Kraslovskis! Jānis Razgalis izcīnīja uzvaru 1500m distancē ar rezultātu 3:55.19, bet Raitis Kraslovskis startēja 10 000m distancē finišejot pēc 35:57.3 un izcīnījot 6.vietu. Sacensību otrajā dienā Jānis Razgalis startēja 800m distancē un ar rezultātu 1:52.26, izcīnīja 3.vietu.

Paralēli Pasaules Strādājošo un amatieru sporta spēlēm Ogres stadionā norisinājās Rīgas Čempionāts vieglatlētikā, kurā startēja Santa Matule un Mārtiņš Karlsons. Pirmajā sacensību dienā Mārtiņš startēja 400m distancē un ar rezultātu 52.38 izcīnīja 9.vietu, bet otrajā sacensību dienā Mārtiņš startēja divreiz garākā distancē 800m finišējot pēc 1:58.93 un izcīnīja 3.vietu. Kā arī otrajā sacensību dienā trīssoļlēkšanas sektorā uzvarēja Santa Matule savā labākajā mēģinājumā aizlēcot 13.16m.

Paralēli stadiona startiem savus spēkus pierādīja Arvis Grencbergs, kurš 17.jūnijā lieliski startēja Latvijas Čempionātā supersprintā (peldēšna 0.375km, velo 10km, skriešana 2.5km), kur izcīnīja 2.vietu M grupā.

Lielākais Tēraudiešu pulks startēja 18.jūnijā Ventspilī, kur norisinājās Skrien Latvijas 4.posms – Ventspils piedzīvojuma parka maratons.

Sacensības sākās ar pusmaratona un maratona skrējienu, kurā startēja SK Tērauds Treneris Jānis Višķers un Jevgēnijs Turkins.

Jānis Višķers 1:11:24, 4.vieta

Jevgēnijs Turkins 1:14:20, 5.vieta

Pēc pusmaratonistiem un maratonistiem uz starta līnijas stājās 5km un 10km skrējēji.