Tēraudiešiem sacensībām bagāta nedēļas nogale

Paralēli šosejas skrējieniem un citām sacensībām arī taku seriālu sezona ir atklāta un sportisti cīnās par jauniem rekordiem un jaunām uzvarām. Šo sestdien Tērvetes mežā norisinājās Stirnu Buka sacensības, kurās veiksmīgi startēja Tēraudieši. Stirnu Buka distanci skrēja Valdis Aņikejevs, kurš finišu sasniedza pēc 1:27:01 un izcīnīja 14.vietu.

Zaķa distanci skrēja divi Tēraudieši un viena Tēraudiete:

Jānis Mūrnieks 0:51:39 un izcīnīja 9.vietu

Māris Meļķis 0:59:39

Anastasija Čekriževa 1:46:56

Kā arī divas Tēraudietes nūjoja Stirna Buka distanci un sasniedza teicamus rezultātus.

Santa Suta-Zute 2:41:50

Iveta Radiņa-Liepkaula 3:03:33

Ik gadu Londonā, Apvienotajā Karalistē aprīļa beigās notiek maratons, kurš jau ir aizācis savu tradīciju kopš 1981.gada. Maratonā pulcējās tūkstošiem profesionāļi kā arī amatieri. Šogad šis maratons bija īpaši aizraujošs un varējām ar lielu interesi sekot līdzi, jo tajā startēja SK”Tērauds” biedrs Raitis Kraslovskis, kurš maratona distanci veica 3:02:14

Kā arī Daugavpilī akvatlona sacensībās lieliski startēja Arvis Grencbergs, kurš izcīnīja Latvijas čempionāta titulu. Veicot 800m peldējumu un 5000m skrējienu stadionā.

Lepojamies ar Tēraudiešu startiem un tiekamies jau pēc nedēļas Daugavpilī, kur norisināsies BigBank Skrien Latvija otrais posms, kur Tēraudieši cīnīsies par jauniem rekordiem un jaunām uzvarām.

Lai veiksmīga brīvdiena un aktīva jaunā darba nedēļa

Tiekamies trasē