Tēraudiešiem sacensībām bagāta nedēļas nogale

Sestais BigBank Skrien Latvija posms notika skaistajā Kurzemes pilsētā Kuldīgā. Šogad organizatori bija pamainījuši ierasto sacensību programmu un skrējēju starti bija pārcelti uz dienas otro pusi un sacensību noslēgumā varēja baudīt Zaļumballi, kur spēlēja grupa “La Bamba” Pilsētas dārzā.

Pulkstens 17:00 kā pirmie uz starta līnijas devās 5,27 km skrējēji un nūjotāji. Šajā distancē Gundega Vancāne bija ātrākā Tēraudiete, kura finišu sasniedza pēc 21:11.

Anete Upeniece 21:49

Krišjānis Kapustāns 23:08

Ilze Rēdere 23:14

Renāte Kubliņa-Ķemere 25:56

Madara Kreile 29:29

Nūjošanas distancē ātrākā sieviete bija Tēraudiete Iveta Radiņa-Liepkaula, kura distanci veica 38:08 un bija nepārspēta sieviešu vidū.

Stundu vēlāk pulkstens 18:00 uz starta līnijas devās 10,5km un pusmaratona skrējēji. Ātrākais Tēraudietis 10,5km distancē bija Krists Siņicins, kurš ar rezultātu 35:00 izcīnīja 4.vietu kopvērtējumā un ātrākā Tēraudiete bija Evita Danenberga, kura ar rezultātu 41:57 izcīnīja 6.vietu sieviešu kopvērtējumā.

Sanita Laicāne 45:36

Vīriešu konkurencē pusmaratona distancē ātrākais Tēraudietis bija Jevgēnijs Turkins, kurš ar rezultātu 1:12:23 izcīnīja 6.vietu, šo pašu distanci veica arī Valerijs Bairaševskis un finišēja pēc 1:35:55.

No 7.08.-12.08 Vācijas galvaspilsētā Berlīnē norisinājās Eiropas Čempionāts vieglatlētikā, kur starp 17 labākajiem vieglatlētiem ir arī SK “Tērauds” Treneris Jānis Višķers. Noslēdzošajā sacensību dienā maratona distancē startēja divi Tēraudieši.  Kā pirmās pulkstens 10:00 startēja maratonistes, kur Lietuvas valsti pārstāvēja Tēraudiete Vaida Žūsinaite, kura finišu sasniedza pēc 2:50:49, bet stundu vēlāk maratona distancē devās Jānis Višķers, Jānis finišu sasniedza pēc 2:25:28.

Svētdien paralēli Jāņa un Vaidas startiem Rīgā norisinājās Rīgas triatlons, kur cīnījās Tēraudietis Arvis Grencbergs. Arvis veica 750m peldējumu + 20km velo + 5km skrējienu un izcīnīja 2.vietu M30 grupā.

Tēraudieši turpina cītīgi trenēties un tiekamies 16.septembrī Valmierā, kur notiks BigBank Skrien Latvija septītais posms, kā arī sekojam līdzi citiem Tēraudiešu startiem.

Lai izdevusies jaunā darba un treniņu nedēļa un tiekamies trasē!