Tēraudiešiem rezultātiem bagāta nedēļas nogale

Kuldīgas sporta manēžā pulcējās Latvijas labākie vieglatlēti, jo no 18.-19 februārim Kuldīgā norisinājās Latvijas ziemas čempionāts vieglatlētikā. Visveiksmīgāk startēja SK Tērauds Treneris Jānis Razgalis, jo uz goda pjedestāla Jānis kāpa divreiz.

Pirmajā sacensību dienā kā pirmais uz starta līnijas devās Mārtiņš Karlsons, kurš 400m veica 52.65 un izcīnīja 9.vietu. Savukārt SK Tērauds Treneris Jānis Razgalis palika nepārspēts 1500m garajā distancē, uzrādot savu sezonas labāko rezultātu 3:55.26, izcīnot Latvijas čempionāta titulu.

Latvijas čempionāta otrajā sacensību diena sākās ar trīssoļlēkšanu sievietēm, kur Santa Matule ar 12.99m tālu lēcienu izcīnīja 2.vietu. Veiksmīgi startēja SK Tērauds Treneris Jānis Razgalis, kurš izcīnīja 3.vietu 3000m garajā distancē finišējot pēc 8:40.49. Sacensību noslēgumā varēja vērot 800m skrējienu, kur Mārtiņš Karlsons izcīnīja 7.vietu distanci veicot 1:58.51.

Kamēr vieglatlēti cīnās par uzvarām un Latvijas Čempionāta tituliem, tikmēr šodien Priekuļos norisinājās Noskrien Ziemu 3.posms, kur veiksmīgi startēja Tēraudieši.

8+ garajā distancē nepārspēta palika Vieda Lūsa, kura distanci veica 39:26.3 un kāpa uz goda pjedestāla augstākā pakāpiena, konkurenci sastādīja arī otra Tēraudiete Baiba Vekša, kura finišējot pēc 43:02.2 izcīnīja 4.vietu.

Vīru konkurencē 8+ garajā distancē startēja Edgars Zagorskis, kurš distanci veica 50:07.7

25+ garajā distancē startēja Aldis Bušs, kurš distanci veica 2h05.40 un izcīnīja 8.vietu savā grupā un kopvērtējumā ierindojās 14.vietā.

Tieši pēc mēneša 19.martā Garkalnē norisināsies Noskrien Ziemu 4.posms, kur Tēraudieši cīnīsies par uzvarām un jauniem rekordiem!