Tēraudieši veiksmīgi startē nedēļas nogalē

19.oktobrī Piņķos Babītes novadā norisinājās Latvijas čempionāts krosa skrējienā, kurā veiksmīgi startēja Tērauds komanda un izcīnīja 2.vietu komandu skrējienā. Komandā startēja Kristiāns Upenieks, kurš skrēja 3,5km, Fricis Spektors, kurš skrēja 5km un Arnis Ozoliņš startēja 8km distancē.

Image may contain: 3 people, people smiling, people standing, shoes and outdoor

21.oktobrī Amsterdamas pilsētā notika maratona skrējiens, kur startēja divi Tēraudieši. Abi Tēraudieši sasniedza jaunus personīgos rekordus. Jevgēnijs Turkins distanci veica 2:26:21 un var pieminēt, ka tas ir sestais labākais rezultāts maratona distancē Latvijā šajā sezonā un Mihails Golubevs distanci veica 2:58:56.

Image may contain: 2 people, people smiling, people standing, stadium and outdoor

Kā arī svētdien Ozolniekos notika Ozolnieku pusmaratons, kur ar jauniem personīgiem rekordiem startēja Tēraudieši pusmaratona distancē. John Volkenandt finišu sasniedza pēc 1:14:37 un izcīnīja 5.vietu, pēc 10 sekundēm finišēja otrs Tēraudietis Valdis Aņikejevs, kurš distanci veica 1:14:47 un izcīnīja 6.vietu.

Image may contain: 4 people, including Guntis Grīnvalds and Valdis Aņikejevs, people smiling, people standing and outdoor

Lepojamies un apsveicam Tēraudiešus ar jauniem rekordiem.

Tēraudiešu skriešanas sezona vēl nav beigusies, tāpēc sekojam līdzi Tēraudiešu startiem un novēlam veiksmi ikvienam.