Tēraudieši veiksmīgi startē Cēsīs, Rīgā un Igaunijā

Šodien 6.augustā Cēsīs norisinājās ECO TRAIL sacensības, kurās lieliski startēja kluba māsas Vancānes, izcīnot otrās vietas.

Mūsu kluba dalībniece Gundega Vancāne startēja 8,1km distancē un izcīnīja otro vietu. Otro vietu izcīnīja arī Gundegas māsa Laura Vancāne, kura starēja 17km garajā distancē.

13950803_1395325600493870_868368549_o  13918721_1395325607160536_341550741_o

Šodien Igaunijā norisinājās Triatlona festivāls IRONMAN 70.3, kurā piedalījās arī mūsu kluba dalībnieki, abi dalībnieki startēja pus Ironman distancē, kurā ietilpst (1,9km jāpeld + 90km jābrauc ar ritenis + pusmaratons jāskrien) abi Tēraudieši finišēja veiksmīgi.

Aleksandra Praščuka kopējais laiks 5 stundas un 3 minūtes

Artūrs Veispāls 5 stundas un 32 minūtes

Kamēr Tēraudieši ceļo un startē ārpus Rīgas, tikmēr mūsu kluba dalībniece Santa Pastore piedalījās Izskrien Rīgu sacensībās 4.posmā, kur sasniedza jaunu personisko rekordu 10km distancē – 49:44

13900815_1395325643827199_2015785354_n

Prieks un lepnums par Mūsu kluba biedriem un novēlam ātru atjaunošanos un veiksmīgu sagatavošanās periodu nākamajām sacensībām. Tiekamies pēc nedēļas Kuldīgā, kur norisināsies Skrien Latvija 5.posms un pusmaratona distancē tiks izcīnīts Latvijas Čempionāta tituls.