Tēraudieši veiksmīgi startē Big Bank Skrien Latvija noslēguma posmā – Siguldā

Šodien vienā no Latvijas skaistākajām pilsētām Sigulda norisinājās Big Bank Skrien Latvija 2016 septītais jeb noslēguma posms. Sportisti cīnijās un uzstādīja teicamus rezultātus, šis posms bija īpaši svarīgs, jo notika izšķirošā cīņa par kopvērtējumu savā disciplīnā.

Kā pirmie pa Siguldas rudenīgajām ielām cīņu uzsāka pusmaratona dalībnieki, kur startēja pieci kluba dalībnieki un Treneris Jānis Višķers. Jānis finišu sasniedza pēc 1:07.47 izcīnot 3.vietu, kas viņam ļāva saglabāt savu sudraba pozīciju kopvērtējumā. Uz starta līnijas devās vēl divi Tēraudieši Uldis Briedis, kurš finišēja pēc 1:18.20 un  Normunds Upenieks, kurš sasniedza jaunu personisko rekordu finišējot pēc 1:25.41 arī Tēraudietes spēja sasniegt savus personiskos rekordus.

Laura Vancāne 1:44.45 PB

Aija Svikle 1:48.39 PB

Elīna Drēziņa 1:51.45 PB

14571824_1459622230730873_402608415_o

Kad diena kļuva par dažiem grādiem siltāka uz starta līnijas devās Nike tautas skrējiena 10,6km un tautas skrējiena 5,27km dalībnieki. Nepārspēts palika mūsu Treneris Jānis Razgalis, kurš 5,27km veica (16:18), Jānis spēja izcīnīt pārliecinošu uzvaru ne tikai šodien, bet kļuva par līderi kopvērtējumā. Uz starta līnijas 5,27km devās vēl desmit Tēraudieši, kuri spēja uzrādīt lieliskus rezultātus:

14599861_1459621494064280_746994514_o

Ar jauniem personiskiem rekordiem un labiem rezultātiem Tēraudieši startēja Nike tautas skrējienā, kura ir 10,6km gara. Pieci Tēraudieši spēja sasniegt savus personiskos rekordus. Iepriecinoši startēja Jevgēnijs Turkins, kurš pirms nedēļas laboja savu personisko rekordu maratona distancē, šodien Jevgēnijs spēja labot savu rekordu 10,6km garajā distancē finišējot pēc 34:53.

14646770_1459621624064267_538939835_o-1

Tiekamies 29.oktobrī uz Big Bank Skien Latvija noslēguma pasākumu, kur tiks apbalvoti Latvijas ātrākie skrējēji, daudzus Tēraudiešus varēsim redzēt uz goda pjedestāla.