Tēraudieši veiksmīgi atklāj jauno sacensību sezonu

Sestdien 13. aprīlī, laukumā pie koncertzāles “Lielais Dzintars” pulcējās kupls pulks skrējēju, kuri piedalījās seriāla “BigBank Skrien Latvija” 9. sezonas pirmajā posmā.

Pusdienlaikā pirmie trasē devās pusmaratona skrējēji, tad pēc desmit minūšu intervāla ar kopējo startu trasē devās piecu kilometru skrējēji un  desmit kilometru skrēji.

Pusmaratona distancē ātrakais bija SK”Tērauds”Treneris Jānis Višķers ar rezultātu 1:09:20, trešo vietu izcīnīja Jevgēnijs Turkins 1:09:58.

Raitis Kraslovskis 1:14:48

Mihails Gilubevs 1:19:45

Desmit kilometru distancē ātrākais bija Tēraudietis Krists Siņicins ar rezultātu 34:42.

Jānis Mūrnieks 36:12 izcīnīja 4.vietu

Valdis Aņikejevs 36:31 izcīnīja 5.vietu

Vitālijs Čibisovs 39:39

Ar jaunu personīgo rekordu un ātrākā Tēraudiete 10km distancē bija Evita Grencberga, kura ar rezultātu 40:30 izcīnīja 2.vietu sieviešu konkurencē

Jānis Kapustāns 41:36

Māris Meļķis 42:28

Sanita Laicāne 45:42

Piecu kilomentru distancē otro vietu vīru konkurencē izcīnīja SK ‘Tērauds” Treneris Jānis Razgalis ar rezulātu 16:16

Arnis Ozoliņš 16:55

Kristiāns Upenieks 17:22

Ātrākā Tēraudiete 5km distancē bija Gundega Vancāne ar rezultātu 21:10 izcīnīja 7.vietu sieviešu kopvērtējumā

Krišjānis-Kristaps Kapustāns 21:51

Anete Upeniece 22:36

Paralēli Skrien Latvija pirmajam posmam savu sezonu uzsāka triatlonists Arvis Grencbergs, kurš sestdien Sigultā startēja akvatlona sacensībās un izcīnīja uzvaru M grupā.

Prieks un lepnums par Tēraudiešu startiem un jauniem personīgajiem rekordiem. Tiekamies 5.maijā Daugavpilī, kur norisināsies “BigBank Skrien Latvija”otrais posms.

Lai visiem jauka brīvdiena un izdevusies jaunā darba un skiešanas nedēļa.