Tēraudieši sasniedz jaunus rekordus un lieliski startē “BigBank” Skrien Latvija otrajā posmā

29.aprilī Daugavpilī norisinājās “BigBank” Skrien Latvija otrais posms, kur ar lieliskiem rezultātiem startēja Tēraudieši. Pulkstens 10:00 uz starta līnijas devās 5km skrējēji, kur pārliecinošu uzvaru izcīnīja SK “Tērauds” Treneris Jānis Razgalis (0:16:43), var piebilst, ka Jānis uzvarēja arī pirmajā posmā. Pirmajā sešiniekā bija vēl divi Tēraudieši Arnis Ozoliņš ar rezultātu (0:17:44) izcīnīja 4.vietu un sešas sekundes vēlāk finišēja Kristiāns Upenieks (0:17:50). Ātrākā Tēraudiete 5km distancē bija Gundega Vancāne, kura ar rezultātu (0:21:50), izcīnīja 7.vietu Sieviešu konkurencē.

Ilze Rēdere: 0:24:04

Krišjānis Kapustāns: 0:24:36

Anete Upeniece: 0:32:45

Stundu vēlāk tika dots starts 10km skrējējiem un pusmaratonistiem. Šoreiz Jevgēniju Turkinu varēja redzēt 10km distancē, kur ar rezultātu 0:34:46 Jevgēnijs izcīnīja uzvaru.

Agnese Zīmele 0:57:44

Pusmaratona distancē varēja vērot ļoti interesantu skrējienu kā Vīru tā arī Sieviešu konkurencē. Tāpat kā pirmajā posmā Liepājā skrējiena vadībā izvirzījās Jānis Giregensons un SK “Tērauds” Treneris Jānis Višķers, visu distanci skrienot soli solī un uzvarētājs tika noskaidrots pēdējos kilometros. Šoreiz SK “Tērauds” Treneris Jānis Višķers atkal piekāpās Janim Girgensonam un ar lielisku rezultātu 1:06:40 izcīnīja otro vietu. Lielisku rezultātu kā arī jaunu personīgo rekordu sasniedza Valerijs Bairaševskis (1:34:10)

Interesantu cīņu varēja vērot arī sieviešu konkurencē, kur distances pirmajā pusē līderpozīcijas turēja SK”Tērauds” jaunā kluba dalībniece un Olimpiete Vaida Žusinaite, bet distances otrajā pusē tempu kāpināja Ilona Marhele, tāpēc šoreiz Vaida ar rezultātu 1:20:59 izcīnīja otro vietu.

Vēlamies apsveikt ikvienu Tēraudieti, kurš cīnījās un spēja pierādīt sevi trasē, jo tāpat kā Liepājā Tērauds komanda izcīnija pirmo vietu komandas vērtējumā un saglabā līdera pozīcijas.

Turpinām aktīvi trenēties un tiekamies 27.maijā Rēzeknē, kur norisināsies “BigBank” Skrien Latvija trešais posms.