Tēraudieši pārsteidz ar jauniem rekordiem

Šodien Daugavas stadionā norisinājās LSC atklātais čempionāts stadiona skrējienos, kur teicami startēja Tēraudieši. Pārliecinoši ātrākais un jaunu personīgo rekordu 1000m distancē sasniedza SK”Tērauds” Treneris Jānis Razgalis, kurš distanci veica 2:26.4. Mūsu ātrās Tēraudietes startēja 3000m distancē, abas laboja savus rekordus. Dace Almane distanci veica 10:14.5, kas ir jauns kluba rekords un Gundega Vancāne 10:56.8.

Lietotāja SK "Tērauds" attēls.

Kā arī šodien Cēsīs norisinājās noslēdzošais šīs sezonas taku skriešanas seriāls Stirnu Buks, kurā startēja vairāki Tēraudieši. Zaķa distancē startēja:

Jānis Mūrnieks, kurš ar rezultātu 50:09 izcīnīja 4.vietu, kā arī šajā distancē startēja Mārtiņš Karlsons, kurš ar rezultātu 56:29 izcīnīja 20 vietu grupā. Vienīgā Tēraudiete, kura startēja Zaķa distancē bija Sanita Laicāne, kura ar rezultātu 01:08:50 izcīnīja 10.vietu grupā.

Stirna Buka distancē startēja nūjotāja Santa Suta-Zute, kura sasniedza lielisku rezultātu 3:25:18

Paralēli startiem Latvijā, Tēraudieši veiksmīgi aizstāv kluba vārdu ārpus Latvijas robežām, kā piemēram šodien Igaunijas pilsētā Tartu norisinājās 8.Tartu maratons, kur pusmaratona distancē lieliski startēja Tēraudietis Māris Meļķis sasniedzot jaunu personīgo rekordu 1:23:53, kā arī izcīnīja 2.vietu savā vecuma grupā.

Image may contain: one or more people and outdoor Image may contain: Māris Meļķis, standing and outdoor

Apsveicam Tēraudiešus ar jauniem rekordiem un turpinām cītīgi gatavoties, jo pēc divām nedēļām Siguldā norisināsies BigBank Skrien Latvija noslēdzošais posms, kur Tēraudieši cīnīsies par jauniem rekordiem un ātriem skrējieniem.