Tēraudieši oktobra mēnesi iesāk ar uzvarām un jauniem rekordiem.

Oktobra pirmajā datumā Tallinas pilsētā Tartū norisinājās “5.Tartu City Marathon” sacensības, kur teicami startēja mūsu kluba dalībnieks Jevgēnijs Turkins, kurš sasniedza jaunu personisko rekordu maratona distancē finišējot pēc 2:34.28 un izcīnija augsto 2.vietu. Varam pieminēt, ka Jevgēnijs Turkins laboja savu personisko rekordu par vairāk kā 13 minūtēm.

14528271_1207102056012587_1502756819_n

Paralēli Jevgēnija startam varējām sekot līdzi Tēraudiešiem, kuri cīnijās un pierādīja sevi “ASICS Siguldas kalnu maratonā”, Tēraudieši startēja 14km, 35km kā arī 70km garajā distancē.

• 14km – startēja Laura Vancāne 1:45.19 un izcīnija 5.vietu savā grupā
  • 14km – startēja Inese Dembovska 1:50.36, izcīnot 9.vietu savā vecuma grupā
  • 35km – startēja Vieda Lūse 3:30.47 un bija labākā savā vecumu grupā
  • 70km – startēja Raitis Krasovskis 7:54.14 izcīnija 10.vietu savā grupā

14462892_1261506497214997_89096841582344412_n

Kamēr Tēraudieši cīnijās ar Siguldas kalniem tikmēr Daugavas stadionā norisinājās LSC sacenības, kurās startēja mūsu Tēraudieši 3000m garajā distancē, lieliski startēja Valdis Aņikejevs , kurš laboja savu personisko rekordu par 45 sekundēm un izcīnija uzvaru.

Valdis Aņikejevs finišēja pēc 9:44 un izcīnija 1.vietu, bet Kristiāns Upenieks finišēja pēc 10:17 un izcīnija 3.vietu

20161001_152627

Salaspils pusmaratona sacensībās “Noķer vēju 2016” pirmais goda pjedestāls un jauns personiskais rekords 10.6 km distancē mūsu Santai Pastorei (52:00) un godam izcīnītā 3.vieta savā vecuma grupā.

14518275_1200289896698415_770234408_n

Dienu vēlāk 2.oktobrī norisinājās Ozolnieku novada atklātais čempionāts skriešanā, kur startēja mūsu kluba dalībnieks Oskars Stāmers 5km garajā distancē. Oskars finišēja pēc 17 minūtēm un 57 sekundēm izcīnot 3.vietu kopvērtējumā.

Tiekamies jau 8.oktobrī Siguldā, kur norisināsies pēdējais Skrien Latvija 2016 posms.