Tēraudieši lieliski startē Big Bank Skrien Latvija noslēdzošajā posmā Siguldā

Šodien vienā no skaistākajām pilsētām tika aizvadīts skriešanas seriāla Big Bank Skrien Latvija astotais posms – Siguldas pusmaratons. Rudenīgos un lietainos laika astākļos sportisti cīnījas ne tikai par sasniegtiem rezultātiem, bet arī norisinājās spraiga cīņa par izšķirošajiem punktiem 2017.gada sezonas kopvērtējumā.

Neierasti kā citus gadus, kad starts tika dots divas reizes, šogad visas distances skrējēji startu uzsāka kopā. Veiksmīgi Siguldā startēja Jānis Višķers, kurš laboja savu personisko rekordu pusmaratona distancē (1:06.29) un izcīnīja uzvaru kā arī kļuva par sezonas kopvērtējuma uzvarētāju pusmaratona distancē. Sešinieku noslēdza Jevgēnijs Turkins, kurš finišu sasniedza pēc 1:10:37 un izcīnīja 6.vietu sezonas kopvērtējumā pusmaratona distancē. Vēl šodien uz startu pusmaratona distancē devās divi Tēraudieši Valdis Aņikejevs, kurš uzrādīja jaunu personisko rekordu 1:15:46 un Emīls Broks 1:30:57.

No automatic alt text available.

10km garajā distancē startēja septiņi Tēraudieši, kuri uzrādīja lieliskus rezultātus:

Image may contain: 2 people, people smiling, people standing and outdoor

5km garajā distancē uz startu devās deviņi Tēraudieši un Sporta Kluba Tērauds Treneris Jānis Razgalis, kurš ar rezultātu 17:15 izcīnīja trešo vietu kā arī kļuva par sezonas kopvērtējuma vicečempionu 5km garajā distancē.

Sandra Vancāne 36:23

Tiekamies uz Big Bank Skrien Latvija noslēguma pasākumu, kur tiks apbalvoti Latvijas ātrakie skrējēji, prieks un lepnus par Tēraudiešiem, jo daudzus no mums varēs redzēt uz goda pjedestāla. Noslēdzoties Skrien Latvija sezonai Tēraudieši turpina cītīgi trenēties un pierādīt sevi trasē, jo mums sezona nav beigusies.

Veiksmīgu nedēļas nogali un tiekamies trasē.