Tēraudieši lieliski startē 17. Kuldīgas pusmaratonā

Šodien Kuldīgā norisinājās jau 17. Kuldīgas pusmaratons. Sacensību trase, kā ierasts, veda cauri skaistajai Kuldīgas vecpilsētai un pāri senajam ķieģeļu tiltam.

Pirmie rīta agrumā startēja pusmaratonisti, kuri veica 4 sacensību apļus. Dāmu konkurencē 4.vietu izcīnīja Anastasija Domņina, kura distanci veica 1:27.33, deviņas sekundes lēnāk distanci veica Santa Višķere 1:27:42, bet Tēraudietis Mihails Golubevs distanci veica 1:24.30

Kad visi pusmaratonisti bija sasnieguši finiša līniju, tad pulkstens 13:00 starta šāviens tika dots 10km un 5km skrējējiem.

10km distancē top sešiniekā bija trīs Tēraudieši. Otro vietu izcīnīja Edgars Šumskis distanci veicot 30:53

Lauris Lapsa izcīnīja 4.vietu ar rezultātu 32:36

Krists Siņicins izcīnīja 5.vietu ar rezultātu 33:27

Valdis Aņikejevs 34:50

Raimonds Šteins 41:09

Jānis Kapustāns 41:45

Sanita Laicāne 44:50

Tāpat kā 10km skrējienā arī 5km skrējienā top sešiniekā bija trīs Tēraudieši. Otro vietu izcīnīja Arnis Ozoliņš 15:42, trešo vietu izcīnīja Aigars Feteris 15:53

Vadims Marinecs izcīnīja 5.vietu ar rezultātu 16:25

Krišjānis Kristaps Kapustāns 18:52

Komandu kopvērtējumā SK”Tērauds”/Nike-1 izcīnīja uzvaru Kuldīgas posmā, bet SK”Tērauds” / Nike-2 izcīnīja 7.vietu. Nākamais Skrien Latvija posms būs Venstpilī 17.septembrī, kad arī būs šīs sezonas noslēdzošais posms, bet līdz tam sekojam līdzi Tēraudiešu startiem, jo sezona turpinās ar daudz stariem Latvijā un ārvalstīs!
Lai izdevusies nedēļas nogale, tiekamies trasē!