Tēraudieši jauniem rekordiem atklāj jauno skriešanas sezonu

Sestdien, 7.aprilī tika atklāts Baltijā lielākais skriešanas seriāls Bigbank Skrien Latvija, kas ik gadu pulcē tūkstošiem skriešanas profesionāļu un entuziastu. Šogad seriāla Bigbank Skrien Latvija pirmais posms bija īpaši vasarīgs un jauniem rekordiem bagāts.

Pirmie starta līniju Liepājā pulksten 11:00 šķērsoja pusmaratonisti, pusmaratona distancē otro vietu izcīnīja SK”Tērauds” Treneris Jānis Višķers, kurš finišēja pēc 1:06:59, tikai par vienu sekundi atpaliekot no uzvaretāja Jāņa Girgensona (1:06:58), Jevgēnijs Turkins ar rezultātu 1:11:13 izcīnīja 6.vietu un jaunu personīgo rekordu sasniedza Valerijs Bairaševskis 1:36:26, kurš savu iepriekšējo rezultātu laboja par 8 minūtēm.

11:10 starta līniju šķērsoja 5 un 10km skrējāji, kā arī distancē devās nūjotāji. Ar lielisku rezultātu un pārliecinošu uzvaru pirmajā posmā 5km distancē izcīnīja SK”Tērauds”Jānis Razgalis (0:16:32), kā trešais finišēja Arnis Ozoliņš (0:17:29)

Nataļja Armanda 0:32:25

10km distancē pirmajā sešiniekā bija divi Tēraudieši Krists Siņicins, kurš sasniedza savu personīgo rekordu un ar rezultātu 0:36:08 izcīnīja 4.vietu, netālus aiz Krista finišēja Valdis Aņikejevs, kurš ar rezultātu 0:37:46 izcīnīja 5.vietu

Jānis Mūrnieks 0:39:36

Jānis Kapustāns 0:43:07

Raimonds Šteins 0:44:07

Vieda Lūsa 0:44:52

Kārlis Liepkauls 0:47:20

Ar katru gadu sporta klubs attīstās un veicina veselīgu dzīvesveidu sabiedrībā. Ar prieku paziņojam, ka esam ātri ne tikai skriešanas distancēs, bet Tēraudiešus var redzēt arī nūjojot. Liepājā uz starta līnijas nūjošanā devās Iveta Radiņa-Liepkaula, kura ar rezultātu 0:40:18 izcīnīja 5.vietu savā vecuma grupā.

Apsveicam SK”Tērauds”/Nike komandu, kura pirmajā Bigbank Skrien Latvija seriāla posmā izcīnīja uzvaru komandas kopvērtējumā, šogad norisināsies interesanta un aizraujoša cīņa komandas vērtējumā, paldies ikvienam Tēraudietim, kurš cīnās un palīdz komandai sasniegt izvirzītos mērķus.

Lai vasarīgas brīvdienas, turpinam skriet un tiekamies 29.aprilī Daugavpilī, kur norisināsies otrais Bigbank Skien Latvija posms – Daugavpils pusmaratons.