Sporta klubam ”Tērauds” uzvarām bagāta nedēļas nogale

Rīgas čempionāta pirmajā dienā ar teicamiem rezultātiem  400m distancē startēja Mūsu treneris Jānis Razgalis, kurš laboja savu personisko rezultātu un Mārtiņš Karlsons, kurš uzrādīja šīs sezonas savu labāko rezultātu.

Rīgas čempionāta otrajā dienā visus sportistus pārsteidza lielās vēja brāzmas, kas liedza sasniegt sezonas labākos rezultātus. Spītējot laik apstākļiem Mūsu treneris Jānis Razgalis 800m distancē ar pārliecinošu finiša spurtu izcīnīja uzvaru, bet mūsu kluba dalībnieks Mārtiņš Karlsons izcīnīja 4.vietu

• Mārtiņs Karlsons: 4.vieta – 1:58.21

Šajā nedēļas nogalē Itālijas pilsētā Bari norisinājās Itālijas kluba sacensības, kurās startēja mūsu kluba dalībniece Santa Matule. Sacensību pirmajā dienā Santa izcīnīja uzvaru, kā arī palīdzēja savai komandai svinēt uzvaru 4x100m stafetē. Sacensību otrajā dienā Santa izcīnīja uzvaru arī tāllēkšanas sacensībās.

13396712_1346996995326731_834496476_o

Pirma diena:

• 1.vieta – trīssoļlēkšana 12.85m
  • 1.vieta – 4 x 100m stafetē

Otrā diena:

• 1.vieta – Tallēkšanā – 5.82

Kā arī seriālā ”Ielūdz Ozolnieki” 10km distancē mūsu dalībnieks Raitis Kraslovskis labojot savu personisko rezultātu 37:07, ierindojās 5.vietā

Liepājas pusmaratonā šodien 5.3km distancē startēja Terēza Urbāne, kura savā vecuma grupā S-14 izcīnīja augsto 2.vietu ar rezultātu 24:20. Savukārt pusmaratona distancē startēja Mūsu treneris Jānis Višķers, kurš trešo gadu pēc kārtas Liepājas pusmaratonā izcīnīja 1.vietu.

13351194_1239272459425642_158685576_o

Pusmaratons

• Jānis Višķers: 1:10:45 – 1.vieta

Novēlam ātru atjaunošanos un veiksmīgus startus jau nākamās nedēļas nogalē Prezidenta kausa izcīņā.