Sacensībām bagātā nedēļas nogale

Jūlija mēneša pirmā nedēļas nogale Tēraudiešiem bija notikumiem un sacensībām bagāta. Sestdien Vaidavā notika ikgadējais “Vaidavas triatlons”, bet Alūksnē tika aizvadīts 3.posms taku skriešanas seriālam “Stirnu buks”.

Nedēļas nogale iesākās ar Mūsu triatlonista Arvja Grencberga kārtējo lielisko startu. Vaidavā notika ikgadējais “Vaidavas triatlons” sacensības, kur 0.5 km jāpeld, 22 km jābrauc ar riteni un 4 km jāskrien. Finiša līniju Arvis šķērsoja kā 3 ātrākais sportists, bet vecuma grupā izcīnīja uzvaru (kopējais distancē pavadītais laiks 1:02:59)!

Kamēr LSPA stadionā Tēraudieši cītīgi darbojās koptreniņā, tikmēr 200 km prom no Rīgas Alūksnē, visi taku skrējēji devās Stirnu Buka 3.posma distancēs!

Pirmais starts takās bija Mūsu Aivai Kukmilkai, kura noskrēja 12 km garo Zaķa distanci (1:28:59).

25 km garo Stirnu buka distanci pieveica Laura Vancāne (2:42:25), bet jau otro posmu pēc kārtas Lūša distanci (šoreiz 35 km) pieveica divi paši sīkstākie Tēraudieši – Aldis Bušs (3:21:51) un Vieda Lūsa (3:32:36). Vieda otro posmu pēc kārtas spēj ieskriet ātrāko 5 dāmu bariņā.

Svētdien Ozolniekos notika “Ielūdz Ozolnieki” 4.posms, kur 5 km distancē ar rezultātu 17:27 pirmo vietu izcīnīja Oskars Stāmers.

Ventspilī notika Latvijas čempionāts vieglatlētikā U-18 grupai, kur 3000 metru distancē par Latvijas vicečempionu kļuva Kristiāns Upenieks (9:40.02).