Skrien Latvija Daugavpils pusmaratons

Pagājušā gada vasarā, ar startu Kuldīgā, aizsākās šosejas skrējienu seriāla “Skrien Latvija” jubilejas 10.sezona.

Šodien ar starta šāvienu Daugavpilī sezona ar 3.posmu varēja turpināties.

Piecu un desmit kilometru distances dalībnieki startēja plkst.11:00, bet pusmaratonistiem starts tika dots stundu vēlāk!

Jāsaka, ka šodien visās distancēs dominēja tieši Mūsu kluba pārstāvji!

5 km distance

Uzvaras laurus plūca Aigars Feteris (16:14), bet 2.vietu ar jaunu PB izcīnīja Vadims Marinecs (16:44).  4.vietā ierindojās Emīls Stiprais (17:50).

Ieva Moļnika pirmajās sacensībās pārstāvot Mūsu kluba krāsas kopvērtējumā ierindojās 4.vietā, bet vecuma grupā izcīnīja uzvaru (21:33).

10 km distance

Vīru konkurencē kopvērtējumā TOP 4 ielauzās Mūsu puišu trio, finišējot vienam aiz otra:

• Krists Siņicins 2.vieta un 2.vieta vecuma grupā (33:22)
  • Jānis Mūrnieks 3.vieta un vecuma grupā izcīnīta uzvara (34:07)
  •  Valdis Aņikejevs 4.vieta un vecuma grupā 2.vieta (34:58)

Dāmu konkurencē kopvērtējumā 4.vietā ierindojās Sanita Laicāne, bet vecuma grupā izcīnīja uzvaru (44:51).

Pusmaratons

Šosejas skrējienu sezonu ar pusmaratona distanci un jaunu PB iesāka Andris Jubelis, kurš finišēja 2.vietā (1:11.03).

13.vietā ierindojās Mihails Golubevs (1:26:03)

Liels prieks,ka spējam ne tikai individuāli cīnīties par augstām vietām, bet arī komandu vērtējumā esam augšgalā!

Turpinām startēt ar divām komandām, SK TĒRAUDS/NIKE -1 šodien izcīnīja uzvaru, SK TĒRAUDS/NIKE-2 šoreiz TOP-3 netika!

Jau pēc nepilna mēneša, 4.jūnijā, tiksimies nākošajā “Skrien Latvija” posmā -Rēzeknē, bet pirms tam noteikti paspēsim piedalīties vēl vairākas sacensībās!