“Skrien Latvija” 10.sezonas kopvērtējums

Šosejas skrējienu seriāla ” Skrien Latvija” 10.jubilejas sezona noslēgusies. Kāda tā bija Tēraudiešiem?

Notikumiem, pozitīvām emocijām un jauniem rekordiem bagāta.

Finišējot Ventspils maratonā,  tika saskaitīti arī visas sezonas kopvērtējuma punkti un sveikti paši ātrākie skrējēji, starp kuriem arī gana daudz Mūsu kluba sportisti.

5km distance

Dāmu konkurencē 1.vieta vecuma grupā un 2.vieta kopvērtējumā Ievai Moļņikai, kura noslēdzošajā posmā uzstādīja jaunu personīgo rekordu 19:37.

Vīru konkurencē Mūsu puiši aizņēma kā kopvērtējumā tā arī vecuma grupā visas trīs pirmās vietas.

• 1.vieta Arnim Ozoliņam (noslēdzošajā posmā jauns PB 15:34)
  • 2.vieta Aigaram Feterim
  • 3.vieta Vadimam Marinecam

Krišjānis Kristapas Kapustāns vecuma grupā ierindojās 2.vietā.

10 km distance

Dāmu konkurencē vecuma grupā 2.vietu izcīnīja Sanita Laicāne.

Vīru konkurencē 1.vieta kopvērtējumā un arī vecuma grupā Kristam Siņicinam, kurš sezonas noslēgumā Ventspilī, finiša līniju šķērsoja kā pirmais un godam nopelnīja uzvaru arī seriāla kopvērtējumā.

Jānis Mūrnieks kopvērtējumā ierindojās 2.vietā, bet vecuma grupā Jānim 1.vieta.

Valdis Aņikejevs kopvērtējumā ierindojās 4.vietā, bet vecuma grupā Valdim 3.vieta.

Jānis Kapustāns otro reizi vecuma grupā ielauzās TOP 3 ātrāko skrēju vidū -šosezon godam izcīnīta 1.vieta.

Pusmaratona distancē dāmu konkurencē Anastasija Domņina kopvērtējumā izcīnīja 3.vietu, bet vecuma grupā ierindojās 2.vietā.

Vīru konkurencē Mihails Golubevs sezonas kopvērtējumā ierindojās uzreiz aiz Top6.

Visas sezonas garumā notika arī komandu cīņas, kurās iesaistījāmies arī Mēs ar divām komandām.

Liels prieks un gandarījums, ka abas komandas šogad spēja lielajā kopvērtējumā iekļūt TOP 3.