Siguldas pusmaratons

Siguldas pusmaratons parasti asociējas ar krāsainām lapām kokos un skriešanai labvēlīgiem laikapstākļiem. Šogad “Skrien Latvija” Siguldas posms notika pašā lielākajā vasaras tveicē.

Lieliska diena, lai varētu braukt uz pludmali atpūsties, jo termometra stabiņš radīja +30 un pie debesīm spoži spīdēja saule.

Siguldas pusmaratons – tuvākais posms Rīgai, tāpēc uz starta līnijas stājās gana liels Tēraudiešu bariņš!

Kā jau ierasts, Siguldā starts visām distancēm tika dots vienā laikā, plkst. 10:00.  Atšķīrās tikai veicamo apļu skaits katrai distancei!

Viens aplis jeb 5.3 km

Dāmu konkurencē top4 ātrāko skrējēju vidū trīs Mūsu sportistes:

1.vieta Elēnai Miezavai, kura distancē pavadīja 18 minūtes un 45 sekundes!

• Ieva Moļņika  ierindojās 3.vietā (21:32), bet vecuma grupā Ievai pārliecinoša uzvara.  Nedaudz vēlāk aiz Ievas finiša līniju šķērsoja Gundega Vancāne (21:45).

Vīru konkurencē otro posmu pēc kārtas uzvaras laurus plūca Lauris Lapsa, kurš distancē pavadīja 16 minūtes un 25 sekundes.

• Arnis Ozoliņš finišeja vien pāris sekundes aiz Laura, izcīnot 2.vietu (16:32), bet 3. vieta Aigaram Feterim (16:44).
  • Vadims Marinecs šoreiz ierindojās 5.vietā ( 17:42).
  • Krišjānis Kristaps Kapustāns vecuma grupā izcīnīja 4.vietu (21:31).

Divi apļi jeb 10.5 km

Dāmu konkurencē vienīgā Mūsu kluba pārstāve bija Sanita Laicāne, kura vecuma grupā ierindojās 3.vietā (50:16).

Vīru konkurencē Edgars Šumskis un Jānis Razgalis uzvarētāju noskaidroja vien finiša taisnē, par vienu sekundi ātrāks šoreiz bija Edgars (33:30).

• Krists Siņicins ierindojās 3.vietā (35:06) un  uzvarēja vecuma grupā.
  • Jānis Mūrnieks finiša spurtā tikai par sekundi apsteidza konkurentu un izcīnīja 4.vietu(35:39),bet vecuma grupā ierindojās 3.vietā.
  • Valdis Aņikejevs ierindojās 8.vietā (37:14)
  • Raimonds Šteins distancē pavadīja 43:59
  • Jānis Kapustāns vecuma grupā ierindojās 2.vietā (47:42).

Četri apļi jeb 21 km

Šoreiz garāko no distancēm pievarēja divas kluba dāmas.  Santa Višķere izcīnīja 2.vietu kopvērtējumā, bet pati ātrākā bija vecuma grupā (1:29:32). Anastasija Domņina ierindojās 4.vietā, bet vecuma grupā izcīnīja 3.vietu (1:32:13).

Komandu ieskaitē turpinām startēt ar divām komandām, kuras uz šo posmu bijām krietni pastiprinājuši.

1.vieta SK Tērauds Nike-1

2.vieta SK Tērauds Nike-2

Ilgi līdz nākošajam Skrien Latvija posmam nebūs jāgaida, jo jau 23.jūlijā tiksimies Liepājā, kur notiks arī Latvijas čempionāts pusmaratonā!