Sezonas noslēdzošie starti Tēraudiešiem

Neskatoties un sezonas noslēgumu Tēraudieši turpina startēt sacensībās un uzrādīt lieliskus sniegumus. 21.oktobrī Liepājā norisinājās noslēdzošais Stirnu Buka posms, kur piedalījās vairāki Tēraudieši.

Lūša distnacē startēja divi Tēraudieši 2.vietu izcīnīja Jevgēnijs Turkins, ar rezultātu 02:00:26 un Aldis Bušs finišu sasniedza pēc 02:36:38. Vienīgā Tēraudiete, kura nenobijās un drosmīgi startēja šajā distancē bija Anastasija Čekriževa 04:03:10.

Stirnu Bukā startēja Vieda Lūsa ar rezultātu 01:46:41, izcīnot 4.vietu savā grupā.

Zaķa distancē startēja Valdis Aņikejevs ar rezultātu 00:53:20, izcīnīja 6.vietu.

Visu sezonu Stirnu Buka posmos Tēraudieši cīnījās ne tikai par savu sniegumu, bet atbalstīja savus komandas biedrus, jo startēja kā viena liela komanda un krāja punktus katrā posmā un sezonas noslēgumā izcīnīja 16.vietu kopvērtējumā.

Svētdien norisinājās Ozolnieku pusmaratons, kurās startēja vairāki Tēraudieši, neskatoties un aukstajiem laika apstākļiem Tēraudieši spēja sevi pierādīt trasē un kāpa uz goda pjedestāla augstākā pakāpiena vairākkārt.

Kad termometra stabiņš bija pakāpies nedaudz virs nulles atzīmes pulkstens 11:00 uz startu devās pusmaratona skrējēji.

Vīru konkurecē uzvaru ar rezultātu 1:10:35 izcīnīja SK Tērauds Treneris Jānis Višķers, bet Gvido Kalniņš finišu sasniedza pēc 1:21:16, izcīnot 12.vietu. Iepriecinoši startēja Santa Suta-Zute , kura šodien bija nepārspējama pusmaratona distancē, jāpiebilst, ka Santa skrēja savu pirmo pusmaratonu un sasniedza lielisku rezultātu 1:32:23.

Piecpadsmit minūtes vēlāk pēc pusmaratonistiem uz starta līnijas devās 5km un 2,1km skrējēji. 5km distancē ar rezultātu 16:29 uzvaru izcīnīja SK Tērauds Treneris Jānis Razgalis.

Oskars Stāmers 18:26

Jānis Kapustāns 20:19

Šajā distancē tikai Sieviešu konkurencē 2.vietu izcīnīja Gundega Vancāne, kura finišēja pēc 21:50, bet ceturto vietu izcīnīja Terēze Urbānu 22:42

Dažiem Tēraudiešiem ziemas sezona ir veiksmīgi noslēgusies, bet citiem vēl paredzētas dažas sacenības. Neskatoties, ka aktīvā skriešanas sezona ir beigusies, Tēraudieši turpina trenēties un nosprauž jaunus mērķus jaunajai skriešanas sezonai.