Sacensībām bagātā nedēļa

Atceļoties  Covid-19 ierobežojumiem ne tikai nedēļas nogales kļūst notikumiem un sacensībām bagātas, bet arī nedēļas vidū tiek aizvadītas gana daudz skriešanas sacensības.

Pagājušās nedēļas nogalē norisinājās skrējiensoļojums Rīga-Valmiera 2020, kur otro gadu pēc kārtas, 107 km garo distanci veica Mihails Golubevs. Šogad Sīmaņa baznīcas kliņķi Mihails sasniedza gandrīz par stundu ātrāk, trasē pavadot 10 stundas 16 minūtes un 46 sekundes, ierindojoties 12.vietā.

Otrdien notika Ogres novada sporta centra atklātās sacensības U18 un U20 vecuma grupā.

Savu sacensību sezonu ar 3000 metru skrējienu atklāja Kristiāns Upenieks, kurš ierindojās 3.vietā uzrādot rezultātu 9:10.87

Ceturtdien Grīziņkalna parkā notika 2.posms skriešanas seriālam “Izskrien Rīgu 2020” .

Piecu apļu distancē 7.ātrāko rezultātu uzrādīja Vitalijs Čibisovs (20:34), bet desmit apļu distancē 2.ātrāko rezultātu uzrādīja Valdis Aņikejevs (40:57).

Sestdien Jelgavas stadionā norisinājās “Sportland kauss 2020” noslēdzošais posms.

Kluba krāsas šoreiz tika pārstāvētas divās distancēs – 800 metros un 3000 metros.

3000 metru distancē dāmu konkurencē 2. vietu izcīnīja Sandra Grosberga uzstādot jaunu personīgo rekordu 10:17.97. Vīru konkurencē 4.vietu izcīnīja Roman Hwalonski (8:39.14), bet  Kristam Siņicinam 5.vieta ar rezultātu 8:49.54.

800 metru distancē vispirms uz starta līnijas stājās dāmas, Gundega Vancāne ar jaunu personīgo rekordu ierindojās 5.vietā (2:22.78).

Ātrākajā  vīru skrējienā 3.vietu izcīnīja kluba treneris  Jānis Razgalis (1:53.09), bet Arnis Ozoliņš ierindojās 5.vietā (1:55.93).

Tukumā notika pilsētas taku skrējiens “TukumSmukumTaka 2020”, kur trases vijās pa smilšainām nomalēm un bruģētām Tukuma vecpilsētas ieliņām. Iespēja Sevi pārbaudīt bija divās dažādās distancēs – 22.6 km un 10.9 km.

Garāko no distancēm pieveica Normunds Upenieks, kurš trasē pavadīja 1 stundu 47 minūtes un 56 sekundes, un vecuma grupā izcīnīja 1.vietu. Uz pusi īsāko distanci pieveica Jānis Kapustāns un vecuma grupā ierindojās 12.vietā, trasē pavadot 59 minūtes un 17 sekundes.

Pļaviņās notika drosmes skrējiens 2020 2.posms.

14 km garo distanci ar 48 šķēršļiem kā 5. finišēja Valdis Aņikejevs. Trasē Valdis pavadīja 1 stundu un 27 sekundes.

Svētdien Ozolniekos notika 3.kārta skriešanas seriālam “Ielūdz Ozolnieki”.  Skrējiens notika apkārt Ozolnieku ezeram, kur viens aplis ir 2 km garš. Piecu apļu jeb 10 km garo skrējienu noskrēja Sanita Laicāne, rezultāts 44:14.

Lepojamies un no sirds priecājamies par Tēraudiešu sasniegtajiem rezultātiem!