Rimi Rīgas maratons un sacensības Itālijā

Ilgi gaidītie Rimi Rīgas Maratona skriešanas svētki aizvadīti. Ir sasniegti jauni personīgie rekordi, ir izcīnītas uzvaras un Latvijas čempionu tituls.

Pie uzvarām un jauniem rekordiem tika arī Itālijā startējošie Tēraudieši, kuri piedalījās klubu čempionātā.

Pirmajā sacensību dienā Rimi Rīgas Maratons sākās ar DPD Jūdzes skrējienu, kurš reizē bija arī Latvijas čempionāts šajā distancē.

Dubultuzvaru izcīnīja Mūsu kluba sportisti:

1.vieta Jānim Razgalim

2.vieta Edgaram Šumskim

Abiem finišā fiksēts vienāds laiks 4:24

Otrajā sacensību dienā kā pirmie uz starta līnijas stājās maratonisti un nedaudz vēlāk arī pusmaratonisti!

7:50 starts tika dots elites skrējējiemu pusmaratona distancē!

Mūsu treneris Jānis Višķers finišēja kā otrais ātrākais starp Latvijas sportistiem ar rezultātu 1:07:59

Pirmo pusmaratonu noskrēja Santa Višķere, uzrādot arī otro ātrāko rezultātu starp Latvijas dāmām 1:24:42.

8:45 starts tika dots visiem tautas klases pusmaratonistiem. Santa Suta-Zute 21 km garo distanci veica 1:39:47 un vecuma grupā izcīnīja 2.vietu.

Pašā dienas vidu starts tika dots 10 km distances skrējējiem!

Uzvaras laurus šajā skrējienā plūca Edgars Šumskis , distancē pavadot nedaudz ilgāk par pusstundu 30:47

Uzreiz aiz TOP 3 ierindojās Jānis Mūrnieks 33:36, bet jaunu personīgo rekordu sasniedza Vadims Marinecs 34:13

Personīgo rekordu laboja arī Valdis Aņikejevs 34:29

Valērijs Bairaševskis distanci veica 46:59

Šī gada Rimi Rīgas Maratona noslēdzošā distance bija ~6 km

Mūsu puiši, nepilnus 6 km garajā distancē ieņēma 6.,7.un 8.vietu.

• Aigars Feteris 18:54
  • Krists Siņicins 18:59
  • Renārs Ruģelis 20:01

Nedēļas nogalē Tēraudieši startēja arī sacensībās Itālijā!

Pirmajā sacensību dienā Lauris Lapsa ar jaunu PB izcīnīja uzvaru 1500 metru distancē (4:00.33).

Otrajā sacensību dienā 5000 metru distancē uzvaru ar jaunu personīgo rekordu izcīnīja Anastasija Domņina  19:23.93

Liels prieks un lepnums par Tēraudiešu sasniegtajiem rezultātiem un izcīnītajām uzvarām!

Turpinām trenēties un tiekamies citās trasēs!