Raimonds Šteins

Sveiciens šajā baltajā trešdienas rītā. Pēc ilgāka pārtraukuma Mēs turpinām iepazīstināt ar Mūsu lieliskajiem kluba dalībniekiem. Šodien kārta Tēraudietim, kurš klubā ir jau kopš 2016. gada septembra, viņš reiz ir bijis profesionāls handbolists, bet tagad ir aizrāvies ar skriešanu- RAIMONDS ŠTEINS.

Pastāsti, kā sākās Tavas sportiskās/skriešanas gaitas? Ko Tu darīji pirms uzsāki skriet un vai arī tagad skriešanu apvieno ar kādiem citiem sporta veidiem?

Pirms daudziem gadiem biju profesionāls handbola vārtsargs. Pirms 20 gadiem nevarēju ciest krosus, taču ar laiku pat nekautrējos pats iet un skriet, pat pirms izbraukuma spēlēm veicu rīta rosmes ar skriešanu un staipīšanos, kur nu vēl tas, ka pēdējos gados savā pro handbolista karjerā pat svētdienās gāju uz mežu “auslaufen”! 

 Kas ir tas, kas Tevi aizrauj skriešanā?

Pats aizraujos.

Kādi mērķi šai sezonai?

Atgūties un izskriet tā, lai pašam brīnumi.

Kā Tu nolēmi iestāties sporta klubā Tērauds un ko Tev ir devis klubs?

Starp bodybuildingu un maratonistu izvēlējos otro…tad nu tobrīd vienīgais pasaules klases gargabalnieks ko zināju un kuru uzrunāju skriešanas sakarā – E.Bertuks, kurš mani bez ceremonijām novirzīja Tērauda virzienā. Joprojām esmu klubā un man patīk.

Kā Tu vērtē treneru darbu?

Zēni galīgi neatpaliek no tiem meistariem un leģendām ar kuriem esmu strādājis savos handbolista ziedu laikos.

 Ko Tu ieteiktu visiem tiem, kuri vēl domā sākt sportot- skriet?

Turpināt!

Treneris Jānis Višķers: “Raimonds mūsu klubā iestājās ar ļoti lielām ambīcijām, kas mums kā treneriem bija ļoti interesanti, ko Mēs kopīgiem spēkiem spējam sasniegt! Raimonds ir izbijis profesionāls sportists. Strādājot ar viņu var redzēt cik apņēmīgs un ar cik lielu atdevi Sevi atdod uzdotajam uzdevumam – Raimondā joprojām mājo profesionāla sportista attieksme pret savu hobiju, tas noteikti atspoguļosies ar labiem rezultātiem.”

 

Treneris Jānis Razgalis: “Precīza uzdotā uzdevuma izpilde, apņēmība savu rezultātu uzlabošanā, kā arī vēlme vienmēr uzzināt kaut ko vairāk par procesā notiekošo Raimondu raksturo kā mērķtiecīgu un spēcīgu personību. Zinot, kamēr dienesta izpildes laikā par Mūsu drošību atbild arī Raimonds Mēs visi varam gulēt ciešāk!”

 

Novēlam arī Raimondam turpināt, nepadoties un sasniegt Savus mērķus!

Pirmā dalība sacensībās:

Daugavpils pusmaratons

30.04.2017

5.5 km distance: 23:54

 

Personīgie rekordi: 

3000 m (stadions): 11:14.0

5 km: 20:20

5.270 km: 22:25

5.5 km: 23:54

10 km (šoseja): 42:20

10.6 km (šoseja): 43:35