Personīgajiem rekordiem bagātā sestdiena

Pagājušajā nedēļā, Running League Latvia sacensībās, Tēraudieši uzstādīja daudz personīgo rekordu. Arī šajā nedēļas nogalē Mūsu sportisti ir bijuši vieni no ātrākajiem skrējējiem Salaspils pusmaratonā, LVS/Sportland kausā un Latvijas čempionātā 10 000 metru distancē. Ir laboti kārtējie personīgie rekordi un arī kluba rekordi!

Salaspilī notika ikgadējais Ezerkauliņu Salaspils pusmaratons, kurā katru gadu dalību ņem gana liels pulks Tēraudiešu. Šodien visi kluba dalībnieki, kuri startēja sacensībās izcīnīja vietu uz goda pjedestāla.

5.27 km distancē startēja divi kluba dalībnieki. Kā pirmais finiša līniju šķērsoja Jevgeņijs Turkins, trasē pavadot 16 minūtes un 35 sekundes, bet 1.vietu vecuma grupā 5V izcīnīja Jānis Kapustāns (21:19).

10.55 km distancē 3.vietu kopvērtējumā un 2.vietu vecuma grupā izcīnīja Vadims Marinecs (37:40), šis ir sportista jauns personīgais rekords.

Pusmaratona distance šodien bija viskuplāk pārstāvēta Mūsu kluba krāsās. Tika uzstādīti trīs personīgie rekordi un divi kluba rekordi.

Dāmu konkurencē pirmās divas vietas ar jauniem personīgajiem rekordiem Mūsu kluba sportistēm :

  • 1.vieta Sandrai Grosbergai, šis ir jauns kluba rekords, rezultāts 1:23:27
  • 2.vieta Anastasijai Domņinai, šis jauns kluba rekords vecuma grupā, rezultāts 1:26:55

Vīru konkurencē 2.vieta kopvērtējumā, bet 1.vieta vecuma grupā Edgaram Šumskim (1:10:26), bet 3.vieta kopvērtējumā un 2.vieta vecuma grupā ar jaunu personīgo rekordu Andrim Jubelim (1:11:27).

Šodien Baldones stadionā notika divas sacensības – LVS /Sportland kauss un Latvijas čempionāts 10 000 metru distancē.

Arī Baldones stadions Tēraudiešiem bija labvēlīgs jauniem personīgajiem rekordiem.

Renārs Ruģelis 800 metru distancē, 24 sportistu konkurencē, uzrādīja 7. labāko rezultātu, kas ir sportista jauns personīgais rekords 1:57.43.

Latvijas čempionātā 10 000 metru distancē startēja divi Tēraudieši un abi tika pie godalgām.

  • 2.vieta ar jaunu personīgo rekordu un sudraba medaļa Arnim Ozoliņam, rezultāts 32:49.25 

  • 3.vieta ar pirmrekordu un bronzas medaļa Jānim Mūrniekam, rezultāts 34:05.83

Lepojamies ar Tēraudiešu sasniegumiem!

Turpinām cītīgi trenēties, lai sasniegtu jaunas virsotnes!