Personīgajiem rekordiem bagātā nedēļas nogale

Vakar Saldū, “Rozenetāla skriešanas svētkos 2019”, tika atklāta šosejas skrējienu sezona, bet šodien Vācijas pilsētā Berlīnē, trīs Tēraudieši piedalījās “Lauf der Sympathie” 10 km skrējienā.

Lai arī pavasaris vēl īsti nav iestājies un laikapstākļi ir visai mānīgi- te lietus, te sniegs, te saule un gaisa temperatūra vēl ir tikai pāris grādi virs nulles, tomēr šosejas skrējienu sezona ir sākusies.

Sestdien Saldū notika ikgadējie “Rozentāla skriešanas svētki”.

Piecu kilometru distancē, vīru kunkurencē otro vietu, no pirmās vietas atpaliekot tikai vienu sekundi, izcīnīja Jānis Mūrnieks 16:19 (PB)

Personīgie rekordi arī Arvim Grencbergam 17:13 (7.vieta) un Sanitai Laicānei 21:08 (9.vieta),  bet Renāte Kubliņa- Ķemere finišēja pēc 28:07.

Desmit kilometru distancē pārliecinošu uzvaru izcīnīja Mūsu treneris Jānis Višķers 31:05.

Jauns personīgais rekords Raitim Kraslovskim 33:41 (7.vieta), bet kluba ātrākā meitene Evita Grencberga izcīnīja 3.vietu, atkārtojot savu labāko rezultātu un kluba rekordu 39:08.

Francijas pilsētā Parīzē Mūsu nūjotāja Iveta Radiņa- Liepkaula pieveica Eco Trail Paris 30 km garo distanci (4:06:57), kas ir Ivetas jauns personīgais rekords šajā distancē!

Šodien Vācijas pilsētā Berlīnē 30. reizi notika “Lauf der Sympathie” skrējiens, kurš ir arī Berlīnes čempionāts 10 kilometru distancē.

Interesants šis skrējiens ir ar to, ka skrējiens notiek vienā virzienā, 10 kilometru skrējējiem pusceļā pievienojas 5 km skrējēji.

Kā otrais finiša līniju šķērsoja Mūsu treneris Jānis Razgalis (31:21).

Lielisks skrējiens padevās John Volkenandt, kurš laboja personīgo rekordu vairāk par minūti 33:58.

Veiksmīgi finišu sasniedza arī Gundega Vancāne 42:27!

Turpinām gatavoties sezonas galvenajiem startiem!