Notikumiem bagātā nedēļas nogale

Sestdien, Madonā, “Smeceres silā” notika “Stirnu buks 2017” otrais posms, kurā startēja deviņi Tēraudieši, bet Daugavpilī notika “Daugavpils Duatlons 2017” sacensības.

Ja pirmais “Stirnu buka” posms ir palicis atmiņā ar sniegu, tad Madonas posms noteikti paliks atmiņā ar siltu, pat karstu, un saulainu laiku!

Pašā dienas vidū, plkst. 12:00 starts tika dots visiem garo distanču piekritējiem – Lūšiem (ap 30 km) un Stirnu bukiem (ap 20 km).

Šoreiz trasē devās divi “Lūši” – Aldis Bušs, kurš distancē pavadīja 2:41:23 un savā grupā ierindojās 30. vietā un Vieda Lūsa, kura distancē pavadīja 2:48:39 un bija piektā ātrākā starp dāmām, bet vecuma grupā 4.vietā.

Stirnu buka distanci pieveica Laura Vancāne, kura distancē pavadīja 1:58;27 un ierindojās 14.vietā grupā, bet Anastasija Čekriževa trasē pavadīja 2:36:16.

Kad paši ātrākie “Stirnu buki” bija finišējuši, tad trasē devās “Zaķi”, šoreiz veseli pieci Tēraudieši.

Desmitais ātrākais kopvērtējumā, bet 6.ātrākais vecuma grupa bija Mūsu Valdis Aņikejevs (40:00), no dāmām ātrākā Tēraudiete bija Gundega Vancāne (52:37), kura vecuma grupā ierindojās 11.vietā, Agnese Zīmele trasē pavadīja 58:11 un vecuma grupā ierindojās 8.vietā.

Artūrs Rudzītis finišēja ar laiku 59:26, bet Valerijs Bairaševskis, pirmo reizi izmēģinot meža taku skrējienu, finišēja ar laiku 1:01:34.

Komandu kopvērtējumā 42 komandu konkurencē SK Tērauds komandai šoreiz 9.vieta.

Paralēli notikumiem Madonas mežā Mūsu triatlonists Arvis Grencbergs piedalījās “Daugavpils Duatlons 2017” sacensībās (5 km skrien + 20 km brauc ar velo + 2.5 km skrien).

Pavadot trasē 1:03:13 Arvis izcīnīja 3. vietu Baltijas kausā “M Elite” grupā, 1. vieta Latvijas čempionātā “M Elite” grupā un 3. vieta Latvijas čempionāta kopvērtējumā.

Prieks un lepnums par Tēraudiešu sasniegumiem un lieliskajiem rezultātiem!

Turpinām cītīgi strādāt treniņos, lai sasniegtu savus mērķus!