Panākumiem bagātā 2017.gada nogale

2017. gada pēdējās dienās un pat pēdējās gada stundās Tēraudieši startēja dažādos skrējienos Spānijā, labojot gan personīgos, gan kluba rekordus!

24. decembrī, Spānijas pilsētā Lloret de Mar, notika skriešanas sacensības“Cursa de Nadal”.

5 km garajā distancē piedalījās divas Tēraudietes un abas laboja savus personīgos rekordus, Gundega Vancāne (19:35) ierindojās 6.vietā, bet Vieda Lūsa (19:56) ierindojās 8.vietā.

26. decembrī jeb otrajos Ziemassvētkos Spānijas pilsētā El Masnou notika 5 km skrējiens “San Silvestre del Masnou”, šajās sacensībās uz starta izgāja četri Tēraudieši un tika sasniegti trīs personīgie rekordi.

Kā pirmās uz starta līnijas stājās meitenes, Mūsu Anete Upeniece savā vecuma grupā izcīnīja 6.vietu un sasniedza jaunu personīgo rekordu, pirmo reizi 5 km distanci noskrienot ātrāk par 21 minūti (20:55).

 

Pēc veiksmīgas visu dāmu finiša līnijas sasniegšanas, starts tika dots puišiem. Mūsu treneris Jānis Razgalis finiša līniju šķērsoja kā 4.ātrākais skrējējs, sasniedzot jaunu personīgo rekordu, pirmo reizi 5 km distanci veicot ātrāk par 15 minūtēm (14:49).

Pirmā vieta vecuma grupā un jauns personīgais rekords arī Mūsu jaunajam un ātrajam Kristiānam Upeniekam (16:06), bet Normundam Upeniekam (20:04).

Vien pāris stundas pirms gadu mijas personīgie rekordi tika laboti arī 10 km distancē. Spānijas pilsētā Barselonā notika ikgadējais vecgada skrējiens “Cursa dels Nassos”, kurā piedalījās vairāk kā 11 000 skrējēju.

Mūsu treneris Jānis Razgalis laboja savu personīgo rekordu un finiša līniju sasniedza kā 25. ātrākais skrējējs (31:15). Kristiāns Upenieks savu personīgo rekordu, kuru uzstādīja Lattelekom Rīgas Maratonā maijā, laboja par gandrīz trīs minūtēm (34:10), Normunds Upenieks finišu sasniedza kā trešais ātrākais Tēraudietis (40:57), bet ātrākā Tēraudiete Vieda Lūsa no Normunda atpalika vien divas sekundes (40:59) uzstādot jaunu personīgo rekordu un uzstādot jaunu kluba rekordu dāmu konkurencē. Personīgais rekords arī  Gundegai Vancānei, kura finišu sasniedza par vienu minūti ātrāk kā pirms gada šajā distancē (42:19), bet Anete Upeniece savu personīgo rekordu laboja par divām minūtēm (44:18).

 

 

Jau 21. janvārī piedalīsimies “Noskrien ziemu” 2.posmā, kurš notiks Āraišos.