Otrais “Bigbank Skrien Latvija” posms Rēzeknē

8. aprilī  Rēzeknes pilsētas Festivāla parkā norisinājās Bigbank Skrien Latvija otrais posms, kurā piedalījās kups skaits ar Tēraudiešiem. Pirmais starta šāviens plkst 10:00 tika dots bērnu skrējienam, pēc tam uz startu devās pusmaratonisti.

Pusmaratonistiem spēcīgu konkurenci sastādīja Latvijas rekordists Valērijs Žolnerovičs un viesis no Lietuvas Valdas Dopolskas, varam piebilst, ka Lietuvas pārstāvis uzvarēja “Bigbank Skrien Latvija” pirmajā posmā, kurš norisinājās Liepājā. Lieliskus sniegumus spēja uzrādīt Tēraudieši, uzreiz aiz iepriekš minētajiem līderiem un kā trešais finišēja SK Tērauds Treneris Jānis Višķers uzrādot 1:08.05 rezultātu, aiz Jāņa kā ceturais finišēja Jevgējijs Turkins ar rezultātu 1:10.47.

Jaunu personīgo rekordu sasniedza Raitis Kraslovskis finišējot pēc 1:17.41 un izcīnot augsto 12 vietu kopvērtējumā.

Normunds Upenieks finišu sasniedza pē 1:26.55.

Lieliski startēja mūsu vienīgā Tēraudiete, kura skrēja pusmaratona distanci Gundega Vancāne sasniedzot jaunu personīgo rekordu 1:39.37 un izcīnot 11.vietu sava vecuma grupā.

Pēc pusmaratonistiem, kad laiks kļuva nedaudz siltāks un saule spožāka uz starta līnijas devās 5km un 10km distances skrējēji. Tāpat kā iepriekšējā “Bigbank Skrien Latvija posmā”, kurš norisinājās Liepājā 5km garajā distancē nepārspēts palika SK Tērauds Treneris Jānis Razgalis, kurš finišu sasniedza pēc 15 minūtēm 50 sekundēm, otrs ātrakais Tēraudietis bija Mārtiņš Karlsons 17:10, bet tikai vienu sekundi atpalika Kristiāns Upenieks 17:11. Ātrākā Tēraudiete bija Terēze Urbāne, kura distanci veica 22:45, Krišjānis Kapustāns 23:17, Anete Upeniece 25:11, Agnese Zīmele 26:51.

10km garo distanci ar lieliskiem rezultātiem startēja vairāki Tēraudieši. Interesanti bija vērot spaigu cīņu startp Tēraudietēm, kuras cīnījās par iekļūšanu labākajā sešiniekā. Labāko sešiniekā vietu izcīnīja Baiba Vekša, kura finišējot pēc 42:32 izcīnīja augsto 5.vietu, dažas sekundes vēlāk finišēja otra Tēraudiete Santa Sute-Zute 42:35 izcīnot 7.vietu kopvērtējumā.

Sanita Laicāne 44:36

Vieda Lūsa 46:26

Ātrakais Tēraudietis 10km garajā distancē bija Valdis Aņikejevs 36:12, Oskars Stāmers 38:05, Arvis Grencbergs 38:28, Aldis Bušs 42:30, Edgars Zagorskis 46:26.

Komandu kopvērtējumā uz goda pjedestāla otrā augstākā pakāpiena kāpa SK Tērauds/Nike/Sportland komanda.

Tēraudieši turpina cītīgi trenēties, jo jau 30.aprilī Daugavpilī norisināsies “Bigbank Skrien Latvija” trešais posms.