Notikumiem bagātā sestdiena

Nedēļas nogalē Igaunijas pilsētā Tallinā notika ikgadējais “Tallinna Marathon” skrējiens, bet tepat Rīgā notika LSC atklātais čempionāts stadiona skrējienos.

Jau agrā sestdienas rītā starts tika dots “Tallinna Marathon” pusmaratona distances skrējējiem! Liels prieks un lepnums par Mūsu treneri Jāni Višķeru, kurš izcīnīja 2. vietu, ar rezultātu 1:05:42 (sezonas otrs labākais rezultāts Latvijā un arī Jāņa otrs labākais rezultāts pusmaratona distancē karjerā).

TOP 6 ar jaunu personīgo rekordu noslēdza Mūsu John Volkenandt , pirmo reizi distanci veicot ātrāk par vienu stundu un 11 minūtēm – 1:10:53!

Vēlā pēcpusdienā starts tika dots 10 km skrējējiem, kur uz starta līnijas stājās Santa Višķere, kurai izdevās labot Savu personīgo rekordu un kluba rekordu, pavadot trasē 37:37 un izcīnot 3.vietu!

Daugavas stadionā notika LSC atklātais čempionāts stadiona skrējienos, kur Mūsu kluba sportisti Sevi pārbaudīja 800 metru un 2000 metru distancēs!

800 metru distancē Mūsu kluba treneris Jānis Razgalis sasniedza Savu sezonas labāko rezultātu 1:52.9

2000 metru distancē, pirmo reizi startējot stadiona skrējienā, lielisku rezultātu sasniedza Anastasija Domņina 7:08.6

Jauni personīgie rekordi arī Mūsu puišiem:

Edgars Šumskis 5:17.5 

Jānis Mūrnieks 5:53.6

Arvis Grencbergs 6:12.6

Jāatzīme, ka liels nopelns ir arī Aigaram Feterim un Renāram Ruģelim, kuri palīdzēja komandas biedriem ar tempa turēšanu!

 

Jau nākamajās brīvdienās Valmierā notiks “Skrien Latvija” 2.posms – Valmieras maratons.

Lai jaudīgi treniņi un tiekamies Valmieras trasē!