Nedēļas nogalē Tēraudieši startē vairākās sacensībās un sasniedz lieliskus rezultātus

Sestdien Piltenē norisinājās Latvijas čempionāts 10km šosejas skrējienā un Ventspils novada čempionāts 10km un 5km šosejas skrējienā, kur veiksmīgi startēja vairāki Tēraudieši. Latvijas čempionāta sudraba medaļu 10km šosejas skrējienā izcīnīja Jevgēnijs Turkins ar rezultātu 32:10

10km distancē startēja vairāki Tēraudieši, kuri sasniedza lieliskus rezultātus:

John Volkenandt 33:26

Krists Siņicins 33:55

Valdis Aņikejevs 35:36

Vadims Marinecs 36:30

No description available.

Paralēli Vaidavā norisinājās 40.skrējiens “Apkārt Vaidavas ezeram” skrējiens, kur dalībnieki startēja 11,7km distancē, kur pirmo vietu V30 vecuma grupā izcīnīja Tēraudietis Aigars Feteris

Šodien Vaidavā norisinajās Vaidavas triatlons, kur ceturto vietu sprinta distancē izcīnīja mūsu kluba labākais triatlonists Arvis Grencbergs. Arvis veica 0,750m garu peldējumu + 20km velo braucienu + 5km skrējienu. Arvja kopējais laiks ko viņš pavadīja distancē bija 1:02:55