Nedēļas nogalē Tēraudieši cīnījās par Latvijas čempiona tituliem un sasniedza jaunus rekordus

Nedēļas nogalē Tēraudieši izcīnīja vairākas uzvaras, sasniedza jaunus rekordus, kā arī izcīnīja Latvijas čempionāta titulus.

Vakar, Siguldas pusē norisinājās Latvijas čempionāts orientēšanās sacensībās garajā distacē, kur dāmu elitē piekto reizi pēc kārtas savu titulu aizstāvēja Sandra Grosberga

Open Photo

Vakar, Kuldīgā norisinājās “Skrien Latvija” 16.Kuldīgas pusmaratons, kas arī bija Latvijas čempionāts pusmaratonā un tika noskaidroti valsts čempioni un ātrākie skrējēji. Pa šarmantajām Kuldīgas ieliņām varēja veikt ne tikai pusmaratona distanci, bet arī 5km distanci, 10km distanci un bērnu skrējienu. Kā pirmie rīta agrumā uz starta līnijas devās pusmaratona distances skrējēji, patiess prieks bija redzēt atgriežoties SK”Tērauds” Treneri Jāni Višķeru, kurš pēc ilgāka laika perioda atgriezās sacensībās startējot pusmaratona disancē. Jānis Višķers izcīnīja 2.vietu ar rezultātu 1:07:48.

Mihails Golubevs 1:22:24

Anastasija Domņina 1:26:12 (sasniedza jaunu personīgo rekordu un izcīnīja 4.vietu Latvijas čempionātā pusmaratonā sieviešu konkurencē)

No description available. Open Photo

Pēc pusmaratonistiem uz starta līnijas devās 5km un 10km skrējēji, šeit patiesi iepriecināja Krists Siņicins, kurš pārliecinoši uzvarēja 10km distancē ar jaunu personīgo rekordu 33:15

Jānis Mūrnieks 34:57 (izcīnīja 5.vietu)

Vadims Marinecs 36:16 (izcīnīja 8.vietu)

Normunds Upenieks 40:28

Jānis Kapustāns 43:06

No description available. No description available.

Lieliski startēja 5km skrējēji kā vīru konkurencē tā arī sieviešu uzvaru izcīnīja Tēraudieši, vīriešu konkurencē ātrākais bija Arnis Ozoliņš 15:48, bet sievietēm ātrākā bija Santa Višķere 18:22

Aigars Feteris pirmo reizi spēja izskriet ātrāk par sešpadsmit minūtēm, sasniedzot 15:59 un izcīnot 3.vietu

Krišjānis-Kristaps Kapustāns sasniedza jaunu personīgo rekordu 19:35

No description available. No description available. No description available.

Komandu kopvērtējumā uzvaru izcīnīja SK”Tērauds” pirmā komanda, bet top sešiniekā un 5.vietu izcīnīja SK”Tērauds” otrā komanda, lepojamies ar Tēraudiešu startiem, apsveicam visus ar jaunām uzvarām un personīgajiem rekordiem, tiekamies pavisam drīz jaunos skrējienos