Septembris ir tikai sācies

Septembra mēnesis visiem skriešanas mīļotājiem ir ļoti saspringts mēnesis, jo katrā nedēļas nogalē ir kādi skriešanas svētki. Tā šonedēļ visi mežu taku skrējēji tikās Madonas novada Gaiziņkalnā, lai piedalītos “Stirnu buka” 6.posmā, bet Igaunijā notika “Tallinn Marathon” 2018 skrējiens.

Sestdien uz Gaiziņkalnu bija devušies seši Tēraudieši, kuri bija nolēmuši kārtīgi pacīnīties kalnainajā trasē.

11 km garajā ZAĶA distancē pirmajā desmitniekā divi Tēraudieši:

  • Valdis Aņikejevs 7.vieta 52:05
  • Jānis Mūrnieks 8.vieta 53:07 (sezonas lielajā kopvērtējumā, pirms noslēdzošā posma Līgatnē, ZAĶA distancē Jānis ir 8.vietā)

20 km garo BUKA distanci pieveica četri Tēraudieši:

  • ātrākais no Tēraudiešiem bija Aldis Bušs 1:54:01
  • pirmais Stirnu buka skrējiens bija Kristiānam Upeniekam, kurš vecuma grupā ierindojās 5.vietā (2:04:37), un Normundam Upeniekam (2:07:50).
  • Mūsu enerģiskā nūjotāja Iveta Radiņa-Liepkaula trasē pavadīja 3:36:12.

Sestdien notika “Vecāķu pludmales skrējiens” 2018, kurā 5.3 km garajā distancē 2.vietu izcīnīja Mārtiņš Karlsons (18:31).

Svētdien Igaunijas pilsētā Tallinnā notika “Tallinn Marathon” 2018 skrējiens. Prieks un lepnums par Mūsu trenera Jāņa Višķera panākumu, kuram, kā izrādījās, Tallinnas pilsētas ielas bija labvēlīgas jaunam personīgajam rekordam pusmaratona distancē 1:06:00.

 

Septembra mēnesis ir tikai sācies, jau pēc nedēļas tiksimies Valmierā, lai piedalītos pirmspēdējā Bigbank “Skrien Latvija” posmā, 22.septembrī izskriesim Rīgas ielas piedaloties “We Run Riga” skrējienā, bet mēnesi noslēgsim ar “Stirnu Buka” posmu Līgatnē un stadiona skriešanas sacensībām “Apļi”.