Marta mēnesis noslēgts uz pozitīvas nots

Vakar Dānijas pilsētā Ārhusā notika Pasaules čempionāts krosā, kur Latviju pārstāvēja Mūsu kluba treneris Jānis Višķers, bet Carnikavā notika pirmais posms mežu taku skriešanas seriālam “Stirnu buks”.

Pasaules čempionātā krosā 10 kilometru garo, dubļaino, smago trasi Jānis Višķers pieveica 36:56, ierindojoties 117.vietā.

Sezona sākusies arī visiem mežu taku skriešanas mīļotājiem. Carnikavā notika pirmais “Stirnu buka” posms, kurā veiksmīgi startēja arī Tēraudieši.

13 kilometru garo ZAĶA distanci kā sestais ātrākais pieveica Jānis Mūrnieks 51:17, vecuma grupā ieņemot 5.vietu. Anastasija Čekriževa šo pašu distanci veica 1:35:02.

23 kilometru garo BUKA distanci Valdis Aņikejevs noskrēja 1:40:12 un noslēdza TOP 10, vecuma grupā ierindojoties 9.vietā.

Kluba nūjotājas sezonu sāka arī ar BUKA distanci – Santa Suta-Zute distances finišu sasniedza pēc 3:12:36, bet Iveta Radiņa- Liepkaula finišēja pēc 3:35:39.

No sirds lepojamies ar Tēraudiešu veiksmīgajiem startiem! Marta mēnesis ir noslēdzies, laiks aprīlim – ar jauniem izaicinājumiem un jauniem mērķiem!

 

Tiekamies trasēs!