Maija mēneša noslēdzošā nedēļas nogale

Maija mēneša noslēdzošajā nedēļas nogalē visiem skriešanas entuziastiem nācās palauzīt galvu, kurās no visām sacensībām piedalīties. Arī Tēraudieši šodien bija sastopami vairākās sacensību vietās – Ezerkauliņu Salaspils pusmaratona trasē, meitenes ātri skrēja Mežaparkā- “Sieviešu skrējienā”, taku skrējēji pulcējās Daibē, bet Norvēģijas pilsētā Oslo pusmaratonu pieveica nūjotāja Iveta.

Kā pirmie šodien startēja “Ezerkauliņu Salaspils pusmaratona” sacensību dalībnieki, plkst. 10:00 uz starta stājās pusmaratonisti, 10 km skrējēji un 5 km skrējēji.

5.3 km distancē jeb Salaspils domes tautas skrējienā 2.vietu kopvērtējumā izcīnīja Jānis Mūrnieks 17:32, bet 3.vietu kopvērtējumā izcīnīja Mihails Golubevs 18:10.

Vēl 5.3 km distancē skrēja:

• Vitālijs Čibisovs 19:06, 5.vieta kopvērtējumā
  • Māris Meļķis 19:56, 8.vieta kopvērtējumā
  • Valērijs Bairaševskis 21:59
  • Kārlis Ansons 22:32
  • Ilze Rēdere 25:09, kopvērtējumā 9.vieta, bet vecuma grupā 2.vieta

10.55 km jeb Knauf Skrējienā uzvaru svinēja Jevgēnijs Turkins 34:49.

Pusmaratona distancē uzvaru svinēja Mūsu treneris Jānis Višķers 1:10:01, kurš savā īpašu papildus sponsoru balvām ieguva arī 100 kg gurķus.

Mežaparkā šodien pulcējās daiļā dzimuma pārstāves, lai piedalītos ikgadējās “Sieviešu skrējiens” sacensībās.

5 km distancē startēja Santa Matule, kura ar rezultātu 20:43 ierindojās 4.vietā, bet Evita Grencberga 10 km distancē izcīnīja 2.vietu 39:54.

Taku skrējienu cienītāji šodien pulcējās Pārgaujas novadā- Daibē, kur piedalījās INOV-8 Trailrace sacensībās.

+10 km SUUNTO distancē startēja Valdis Aņikejevs, kurš izcīnīja 3.vietu.

Norvēģijas pilsētā Oslo notika “Ecotrail Oslo 2019” sacensības, kur pusmaratona distanci 2:40:45 pieveica nūjotāja Iveta Radiņa- Liepkaula.

Ir pieks un lepnums par Tēraudiešu rezultātiem un lieliskajiem skrējieniem.

Pēc nedēļas tiekamies “Skrien Latvija” 3. posmā Rēzeknē, kā arī sacensībās ārpus Latvijas.