Latvijas čempionāts krosā un Liepājas Mūzikas pusmaratons

Šodien, Āraišos pie Āraišu Vējdzirnavām notika Latvijas čempionāts krosā, bet Liepājā notika “Liepājas Mūzikas pusmaratons“.

Āraišos, Latvijas čempionāta krosā 1.-3. vietas ieguvēji U16, U18, U20 un pieaugušo vecuma grupās kvalificējas dalībai Baltijas komandu čempionātā krosā, kas notiks 28. oktobrī Jarvakandi, Igaunijā.

Šajās sacensībās startēja divi Mūsu kluba pārstāvji:

• Miks Jānis Caune – U20 vecuma grupai vajadzēja skriet 6 km distanci. Miks finišēja 2.vietā izcīnot Latvijas čempionātā SUDRABA medaļu , kā arī nodrošināja dalību Baltijas komandu čempionātā, rezutāts 24:48
  • Lauris Lapsa – pieaugušo vecuma grupā vajadzēja skriet 8 km distanci. Lauris finišēja 3.vietā izcīnot BRONZAS medaļu un tiesības startēt Baltijas komandu čempionātā, rezultāts 32:43

Liepājā notika “Liepājas Mūzikas pusmaratons”, kurš bija noslēdzošais posms triju sacensību seriālam (Jelgavas, Valmieras un Liepājas pusmaratoniem).

• Andris Jubelis šodien izcīnīja ne tikai 2.vietu, bet arī uzstādīja jaunu personīgo rekordu 1:10:43
  • Sandra Grosberga šodien arī parūpējās par jaunu personīgo rekordu 1:19:57 un izcīnītu 2.vietu.
  • Santa  Višķere ierindojās 5.vietā, rezultāts 1:28:54

Oktobris jau pusē, daudziem sezona jau noslēgusies, bet vēl šur tur sacensības notiek, tāpēc tiekamies vēl trasēs