Kopvērtējums šosejas skriešanas seriālam

Šogad šosejas skrējienu kopvērtējuma ieskaite sastāvēja no triju dažādu pilsētu pusmaratoniem- Jelgavas Nakts pusmaratons, Valmieras Garšas pusmaratons, Liepājas Mūzikas pusmaratons.

Kārtējo reizi esam pārliecinājušies, ka Mūsu kluba sportisti ir vieni no ātrākajiem visās distancēs!

5 km distance :

• Arnis Ozoliņš šosezon šajā distancē bija labākais, jo gan lielajā kopvērtējumā, gan vecuma grupā izcīnīja 1.vietu
  • Anete Upeniece lielajā kopvērtējumā ierindojās 2.vietā, bet vecuma grupā izcīnīja 1.vietu
  • Miks Jānis Caune startējot tikai vienā posmā izcīnīja 3.vietu vecuma grupā (Jelgavas posmā viņš bija labākais Savā vecuma grupā).