Karstajā nedēļas nogalē Tēraudieši sasniedz jaunus rekordus un izcīnīja čempionāta titulu

8. un 9.augustā Zemgales Olimpiskajā stadionā norisinājās Latvijas čempionāts, kur teicami startēja Tēraudieši, sasniedzot jaunus personīgos rekordus. Pirmajā sacensību dienā SK”Tērauds” Treneris Jānis Razgalis kļuva par valsts čempionu 1500m distancē ar rezultātu 3:54.68, kā otrais ar jaunu personīgo rekordu finiša līniju sasniedza Arnis Ozoliņš,  distanci veicot 3:55.28, bet ceturto vietu izcīnīja Aigars Feteris ar rezultātu 4:00.46 . Otrā sacensību diena atnesa jaunus pjedestālus un rekordus. 800m distancē trešo vietu izcīnīja SK”Tērauds”Treneris Jānis Razgalis, kurš distanci veica 1:52.89, bet ar jaunu personīgo rekordu un piekto vietu izcīnīja Aigars Feteris distanci veicot 1:55.64. Karstajos laikapstākļos Tēraudieši startēja 5000m distancē veicot 12 ar pusi stadiona apļus. Uz goda pjedestāla trešā pakāpiena kāpa Arnis Ozoliņš 15:37.43, bet piekto vietu izcīnīja Jevgēnijs Turkins 15:44.36.

Paralēli Latvijas čempionāta Igaunijā šajā nedēļas nogalē arī norisinājās Nacionālais čempionāts, kur labākie igauņu atlēti cīnijās par valsts čempiona statusu un jauniem rekordiem, šajās sacensībās startēja arī Tēraudietis Roman Hvalonski, kurš pirmajā sacensību dienā startēja 1500m distancē 4:00.05 un izcīnīja 6.vietu, bet otrajā sacensību dienā Roman Hvalonski startēja 5000m distancē un ar rezultātu 15:02.03 izcīnīja 6.vietu.

Paralēli Nacionālajiem čempionātiem, Kuldīgā norisinājās Kuldīgas pusmaratons, kura ietverot tika noskaidroti Latvijas čempioni pusmaratonu distancē. Karstajos laikapstākļos Tēraudieši cīnījās un sasniedza labus rezultātus.

Kad saules stari bija kārtīgi iesildījuši dienu uz startu devās skrējēji, lai baudītu Kuldīgas skaistās ielas un cīnītos par jauniem rekordiem.

Dainis Bautris 1:50.22

Prieks un lepnums par visiem Tēraudiešiem, jo Kuldīgā komandu ieskaitē Tēraudieši izcīnīja 2.vietu

Apsveicam visus Tēraudiešu ar veiksmīgiem startiem un tiekamies jau nākamajā nedēļas nogalē, kur visi kopā atzīmēsim kluba septīto dzimšanas dienu.