Jaunām uzvarām un personīgajiem rekordiem bagātā nedēļas nogale

Kā jau vasaras nedēļas nogalēs pieņemts, Tēraudieši sasniedz savus mērķus piedaloties sacensībās – izcīnot uzvaras un sasniedzot jaunus personīgos rekordus!

Nedēļas nogale iesākās ar 36. skrējienu “Apkārt Vaidavas ezeram”, kurā piedalījās divi Tēraudieši. Visātrāk 11.7 km garo distanci apkārt ezeram noskrēja Jevgēnijs Turkins (38:00), bet Terēzei Urbānei 1.vieta U-16 vecuma grupā (53:52).

Triatlonists Arvis Grencbergs šonedēļ Tartu piedalījas “Tartu Mill Triathlon” sacensībās un veica olimpisko distanci (1.5km jāpeld +40 km jābrauc ar riteni + 10 km jāskrien). Arvis šo distanci veica 2:16:01.

Svētdien, agri no rīta, Sanktpēterburgā, sacensībās “Baltās naktis”10 km skrējienā jaunus personīgos rekordus uzstādīja Valērijs Bairaševskis (44:50) un Agnese Zīmele (53:14).

Svētdien Ogres stadionā notika Latvijas Jaunatnes Olimpiādes sacensības vieglatlētikā, kur dalību ņēma arī divi Tēraudieši.
Vispirms 3000 metru distancē devās Anete Upeniece, kura savu personīgo rekordu uzlaboja par 12 sekundēm (12:45.31), bet Anetes brālis Kristiāns Upenieks šajā pašā distancē kļuva par čempionu, labojot personīgo rekordu par 14 sekundēm (9:23.28).

Ir liels prieks un lepnums par ikviena Tēraudieša sasniegumiem, personīgajiem rekordiem un pozitīvajām emocijām! Turpinām cītīgi trenēties un rezultāti neizpaliks!

 

Nākamo sestdien koptreniņa laikā Tēraudieši piedalīsies Rīgas 84. vidusskolas rīkotajās stadiona skriešanas sacensībās “Apļi”!